Planetarium Śląskie w Chorzowie

i

Autor: Budimex Planetarium w Chorzowie po modernizacji wygląda imponująco

Chorzów

Wraca Bilet Wspólny do Parku Śląskiego. Jeden bilet, sześć atrakcji i żadnych kolejek

Kolej Linowa "Elka", Legendia, Śląski Ogród Zoologiczny, Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie, Stadion Śląski i Planetarium - od teraz możesz zwiedzić wszystkie wymienione miejsca na jednym bilecie.

Bilet Wspólny do Parku Śląskiego

Każdego roku wraz z nadejściem czerwca w ofercie Parku Śląskiego pojawia się Bilet Wspólny. Na jego podstawie można skorzystać aż z sześciu atrakcji i to bez konieczności stania w kolejkach. Jakie to atrakcje?

  • Kolej Linowa „Elka” - możliwość przejazdu jednym dowolnym odcinkiem: Stacja Planetarium-Wesołe Miasteczko; Stacja Wesołe Miasteczko-Planetarium; Stacja Wesołe Miasteczko-Stadion; Stacja Stadion-Wesołe Miasteczko
  • Śląskie Wesołe Miasteczko – możliwość skorzystania z atrakcji ujętych w podstawowym bilecie wstępu do obiektu zgodnie z Regulaminem obiektu (wyłączeniu podlegają wejścia na wydarzenia specjalne/okazjonalne organizowane na obiekcie)
  • Śląski Ogród Zoologiczny – zwiedzanie obiektu zgodnie z Regulaminem obiektu
  • Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” – zwiedzanie obiektu zgodnie z Regulaminem obiektu (wyłączeniu podlegają wejścia na wydarzenia specjalne/okazjonalne organizowane na obiekcie)
  • Stadion Śląski – zwiedzanie obiektu zgodnie z Regulaminem obiektu oraz Regulaminem zwiedzania. Zwiedzanie obiektu w ramach Biletu Wspólnego odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu z przewodnikiem Stadionu pod adresem rezerwacje@stadionslaski.pl bądź telefonicznie pod numerem 500 006 415.
  • Planetarium Śląski Park Nauki - jednorazowy wstęp na wybrany seans w Sali Planetarium, zgodnie z Regulaminem obiektu (wyłączeniu podlegają wejścia na wydarzenia specjalne/okazjonalne organizowane na obiekcie). Wyboru terminu i określonego seansu można dokonać na dwa sposoby: bezpośrednio w kasach Planetarium lub poprzez elektroniczny system sprzedaży, zgodnie z instrukcją dostępną na stronie obiektu

Gdzie można kupić Bilet Wspólny? Do kiedy można go wykorzystać?

Bilet Wspólny jest dostępny w sprzedaży od 1 czerwca do 30 września 2024 roku. Można go kupić online na stronie internetowej Parku Śląskiego, w kasach biletowych na stacjach Kolei Linowej "Elka" oraz budynku dyrekcji Parku Śląskiego. Bilet Wspólny można wykorzystać od 1 czerwca do 31 października 2024 roku.

Ile kosztuje Bilet Wspólny do Parku Śląskiego?

Bilet Indywidualny:

  • Promocyjna cena (1-30 czerwca 2024): 180 zł
  • Cena regularna (1 lipca - 30 września 2024): 200 zł

Bilet Rodzinny (dla czterech osób):

  • Promocyjna cena (1-30 czerwca 2024): 450 zł
  • Cena regularna (1 lipca - 30 września 2024): 500 zł

Od poniedziałku 3 czerwca do odwołania Bilet Wspólny zakupiony w sklepie internetowym Parku Śląskiego będzie można odebrać osobiście jedynie w Dyrekcji Parku Śląskiego w godz. 8.00 - 14.00. 

O budowaniu i naprawianiu relacji rodziców z dziećmi. DROGOWSKAZY