Tychy: Weszli do sklepu i kazali ekspedientce opróżnić kasę. Rozpoznajesz ich? [ZDJĘCIA]

2020-03-20 8:46

Policjanci z Tychów opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów przy Alei Bielskiej. Jeżeli ich rozpoznajesz, daj znać policji.

Tychy: Weszli do sklepu i zażądali pieniędzy

Policjanci z Tychów szukają dwóch mężczyzn, podejrzewanych o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów przy Alei Bielskiej. Do zdarzenia doszło 7 stycznia 2020 roku. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Mimo to, policjantom nie udało się do tej pory ustalić tożsamości sprawców. Dlatego policjanci zwrócili się o pomoc do internautów.

W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli zapisy z monitoringu, na których widnieją osoby, które mogą posiadać istotne dla sprawy informacje.

Rysopis mężczyzn:

1. Mężczyzny w wieku około 30 lat, włosy krótkie ciemne, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie oraz kurtkę koloru ciemnego i bluzę z kapturem koloru żółtego, przez prawe ramię miał przewieszony plecak.

2. Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru szarego, spodnie długie koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru niebieskiego.

- Osoby które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1280 - apelują policjanci.

Sonda
Która dzielnica jest najbardziej niebezpieczna?
Katowice podczas kwarantanny