Ekshibicjonista powiat kłobucki

i

Autor: klobucka.pl/FB

Wiadomości

Śląskie. W powiecie kłobucki grasuje ekshibicjonista. Obnażył się przed nastolatkami

W miejscowości Miedźno doszło do przerażającego zdarzenia. Mężczyzna o nieznanej tożsamości miał obnażyć się przed nastolatkami, które jeździły na wrotkach. Oprócz tego nieznajomy miał także onanizować się w obecności nieletnich. O sprawie została zawiadomiona policja.

Ekshibicjonista w pow. kłobuckim. Rozbierał się przed dziećmi

W niedzielę, 7 kwietnia w miejscowości Miedźno miało dojść do zatrważającego zdarzenia. Około godziny 18.00 mężczyzna o nieznanej tożsamości miał obnażyć się przed nastolatkami jeżdżącymi na wrotkach. O sprawie jako pierwszy poinformował portal klobucka.pl.

Dnia 7.04 doszło do obrzydliwej sytuacji. Wspólnie z koleżanką pojechałam na przejażdżkę na rolkach, kierując się na zbiornik wodny w Ostrowach nad Okszą, podczas jazdy minął nas mężczyzna czarnym volvo i zatrzymał się na zjeździe przed zakrętem czekając na nas. Wyszedł z auta ściągnął dolne części garderoby - przekazały portalowi klobucka.pl uczestniczki szokującego zdarzenia.

Nastolatki dodają, że mężczyzna nie tylko się rozebrał, ale także zaczął się onanizować na ich widok. Dziewczęta uciekły nad pobliski zbiornik wodny. Sprawa miała zostać zgłoszona na policję.

Przypomnijmy, że zgodnie z 200 § 1 K.k.: „kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12"