Opuszczony ośrodek wypoczynkowy w polskich górach. Ruina z niezwykłą historią w obiektywie eksploratorów [ZDJĘCIA]

2019-12-31 13:56

Miejsce z niezwykłym klimatem świetnie prezentujące się zwłaszcza w pełnym słońcu. Piękne widoki na malowniczą górską panoramę, bardzo dobrze zachowane pomieszczenia z mnóstwem elementów wyposażenia i pozostałości po latach świetności tego obiektu. Tak, jeden z niegdyś słynnych ośrodków wypoczynkowych opisuje eksplorator, który opuszczony dzisiaj obiekt, odwiedził z aparatem i kamerą. Zobaczcie co z tego wyszło.

Opuszczony ośrodek wypoczynkowy w polskich górach. Tak teraz wygląda

Okres PRLu zakończył się już dawno, ale wciąż jeszcze możemy podziwiać miejsca, dla których czas zatrzymał się gdzieś w drugiej połowie XX wieku. Jedno z takich miejsc odwiedził eksplorator Wojciech Tonder. Chodzi o opuszczony ośrodek wypoczynkowy, położony w malowniczej górskiej scenerii czynny jeszcze kilka lat temu gdzie czas jakby się zatrzymał. Styl wyposażenia rodem z zamierzchłych czasów co najmniej lat 80/90. Zobaczcie te niezwykłe zdjęcia.

Ten górski ośrodek znajduje się gdzieś w naszym regionie (dokładna lokalizacja do wiadomości redakcji) został opuszczony całkiem niedawno. Na początku lat 2000 przechodził nawet niewielki remont, co widać m.in. po plastikowych oknach. Kiedyś w ośrodku bawiło wielu turystów, była sala bankietowa, organizowano dancingi. Teraz nikt już się tam nie zapuszcza. No może poza garstką eksploratorów, dzięki którym mamy okazję zobaczyć jak dzisiaj wygląda ten obiekt.

Zobacz film z eksploracji opuszczonego ośrodka wypoczynkowego

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Weszliśmy z kamerą do Elektrociepłowni Szombierki [WIDEO]