Tanie loty na majówkę 2024 z Pyrzowic

i

Autor: Pixaby/Wizz Air

Wiadomości

Majówka 2024. Tanie loty z Pyrzowic na weekend majowy. To już ostatni moment na wycieczkę za grosze

Gdzie tanio polecieć na majówkę? To pytanie zadaje sobie wiele Polaków na kilka tygodni przed długim weeekendem. Za niemal miesiąc będziemy mieć aż kilka dni wolnego. Warto w tym czasie wybrać się na mini urlop i zwiedzić nowe zakątki Europy. Sprawdziliśmy, gdzie tanio można polecieć na majówkę z Pyrzowic.

Kiedy wypada majówka w 2024?

W 2024 roku majówka wypada w najlepszy, możliwy sposób. 1 maja to środa, dlatego wiele osób będzie miało wolne aż przez pięć dni. Choć 2 maja w wielu miejscach pracy nie jest dniem wolny, to wcześniej zaplanowany urlop pozwoli na korzystanie z wolnego niemal tydzień.

Również uczniowie mają wolne od środy, 1 maja do piątku, 3 maja. Do tego należy jednak doliczyć weekend. Jeśli więc uwzględnimy sobotę i niedzielę, dzieci także mogą cieszyć się aż pięciodniową przerwą od szkoły.

Gdzie tanio polecieć na majówkę?

Z racji tego, że w majówkę zdecydowana większość Polaków ma wolne, wielu z nich postanawia wybrać się na krótki urlop. Niestety linie lotnicze specjalnie zawyżają ceny w tym okresie. Na początku maja ceny biletów lotniczych mogą być droższe nawet o kilkaset złotych.

Na szczęście nie wszystkie kierunki drożeją. Są wśród nich połączenia, za które zapłacimy tylko nieco ponad dwieście złotych. Specjalnie dla was sprawdziliśmy, gdzie tanio można polecieć na majówkę z Pyrzowic. Wśród destynacji znalazły się m.in. Niemcy, Włochy i Norwegia.

Sprawdźcie w galerii, gdzie można tanio polecieć z Pyrzowic na majówkę 2024.