Wiadomości

Jeden z największych zakładów produkcyjnych na Śląsku poszukuje pracowników. To znana w Europie firma

Zakład produkcyjny Fortaco prowadzi rekrutację na kilka stanowisk. Poszukiwani są nie tylko magazynierzy ale także wykwalifikowani pracownicy znający dobrze język angielski. Rekrutacja ruszyła 21 kwietnia.

Nowy zakład produkcyjny powstaje w Knurowie

Fińska grupa Fortaco kilka miesięcy temu rozpoczęła budowę polskiego oddziału firmy. Będzie to trzecia lokalizacja firmy w Polsce. Fabryki do tej pory powstały już we Wrocławiu oraz Janowie Lubelskim. Nowy zakład pracy w Knurowie będzie miał powierzchnię ok. 34 tys. metrów.

Działalność Fortaco w zakresie produkcji stali obejmuje nowoczesne fabryki z najlepszymi w swojej klasie urządzeniami w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Serbii oraz oferuje możliwości produkcyjne czołowym światowym klientom OEM (producentów oryginalnego wyposażenia), w tym projektowanie i inżynierię oraz usługi posprzedażowe.

Pod koniec marca spółka pochwaliła się kolejnym zakończonym etapem prac budowlanych. Obecnie trwa wykańczanie wnętrza zakładu. Zobaczcie, na jakim etapie obecnie jest budowa nowego zakładu produkcyjnego w Knurowie.

Gigantyczny zakład powstaje w Knurowie. Ruszyła rekrutacja

Grupa Fortaco zatrudni nowym zakładzie niemal 200 nowych osób. W niedzielę, 21 kwietnia spółka rozpoczęła rekrutację pracowników.

Jeśli masz doświadczenie w branży produkcyjnej, to czekamy na Twoje zgłoszenie. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju oraz przyjazną atmosferę pracy - zachęca do udziału w rekrutacji grupa Fortaco.

Obecnie trwa rekrutacja na poniższe stanowiska:

  • Elektryk,
  • Operator produkcji,
  • Operator CNC,
  • Pracownik magazynu,
  • Specjalista ds. planowania produkcji,
  • Customer Service Specialist,
  • Specjalista ds. zaopatrzenia,
  • Operator wózka widłowego.

Niestety w ogłoszeniach nie podano widełek płacowych. Jednak jak podkreśla pracodawca, oferuje on m.in. stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz dofinansowanie do karty Mulitisport czy pakietu zdrowotnego LuxMed. Powyższe oferty pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl.