Wiadomości

Ogromna fabryka otwarła się w Zabrzu. W zakładzie znanego producenta zbrojeń pracę znajdzie wiele osób

W Zabrzu swoją fabrykę otwarła firma Poltech. Spółka specjalizuje się w produkcji koszy zbrojeniowych do ścian oporowych oraz zbrojeń dla budownictwa mieszkaniowego. Trwa rekrutacja pracowników.

Gigantyczna fabryka otwarła się na Śląsku. Poszukuje pracowników

W czwartek, 18 kwietnia firma Poltech otwarła swoją nową fabrykę o kubaturze 5500 m2 na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej, między Mikulczycami a Rokitnicą. Spółka specjalizuje się w produkcji koszy zbrojeniowych do ścian oporowych oraz zbrojeń dla budownictwa mieszkaniowego.

Otwarcie nowej fabryki to dla nas ogromne wydarzenie. To owoc wieloletniej pracy i zaangażowania całego zespołu. Jestem przekonana, że ta inwestycja pozwoli nam na dalszy dynamiczny rozwój i umocnienie naszej pozycji na rynku – powiedziała podczas wydarzenia Lucyna Kornek, prezes firmy Poltech sp. z o.o.

Dzięki inwestycji firma będzie w stanie znacząco zwiększyć swoją produkcję i poszerzyć ofertę produktową. Przypomnijmy, że działka o powierzchni 6,89 ha została zakupiona przez Poltech w lipcu 2021 roku.

Obecnie firma Poltech rekrutuje pracowników do nowej fabryki w Zabrzu. Spółka zatrudni m.in. zbrojarzy. Spółka oferuje do 5 tysięcy netto na rękę. Chętni mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem telefonu 514-974-367.

Zobaczcie, jak wygląda nowo otwarta fabryka w Zabrzu.

Czym zajmuje się firma Poltech?

Poltech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem średniej wielkości, zarządzanym przez właściciela firmy. Zatrudnia prawie 250 współpracowników w Polsce i w Niemczech.

Firma działa od ponad 20. lat. Proces produkcyjny zbrojeń dla ścian oporowych otrzymał certyfikat TÜV Rheinland. W Niemczech firma świadczy usługi w zakresie produkcji prefabrykatów betonowych oraz koszy zbrojeniowych. Swoją fabrykę firma ma także m.in. w Gliwicach.

Listen on Spreaker.