Górnik Zabrze zremisował z Puszczą Niepołomice 1:1

Autor: Photo Art Service

Górnik Zabrze mówi „papa puchary". Remis z Puszczą jak porażka. Kibice i tak zadowoleni

2024-05-18 11:43

Dwa gole i dwie czerwone kartki - to bilans meczu, który rozegrał się w piątek, 17 maja pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Puszczą Niepołomice. Remisowy wynik do końca nie zadowolił nikogo.

Górnik Zabrze zremisował z Puszczą Niepołomice

W piątkowym spotkaniu piłkarskiej ekstraklasy Górnik Zabrze na własnym stadionie zremisował z Puszczą Niepołomice (1:1).

Zespół Jana Urbana na koniec sezonu walczył o to, by utrzymać swoje szanse na brązowy medal w PKO Ekstraklasie, na co teraz szanse są już niewielkie. Goście z kolei starali się o punkty brakujące do utrzymania się w elicie - i to już jest bardziej realne po wczorajszym meczu.

Dwa gole i dwie czerwone kartki. Na stadionie ponad 19 tys. kibiców

Padły dwa gole - Adrián Kaprálik z Górnika Zabrze pierwszego strzelił w 35 minucie, natomiast w 79 minucie odwdzięczył się Jakub Bartosz z drużyny przeciwnej. W meczu rozdano dwie czerwone kartki - dostali je zawodnik Górnika Zabrze Daniel Pacheco w 20 minucie i piłkarz Puszczy Niepołomice Thiago Rodrigues de Souza w 89 minucie.

Mecz sędziował Karol Arys. Na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu swoich faworytów wspierało ponad 19 tysięcy kibiców.