Piłka nożna

Kibice Górnika Zabrze świetnie bawili się na meczu ze Stalą Mielec. Aż nie nadeszła 93‬ minuta... ZDJĘCIA

Każdy mecz Górnika na stadionie im. Ernesta Pohla to dla zabrzańskiej społeczności prawdziwe święto tym bardziej, że dobre wyniki zabrzan sprawiły, że cały czas liczą się w walce o awans. W meczu ze Stalą Mielec wszystko wskazywało, że Górnik przybliży się do tego jeszcze bardziej, ale...

... 93‬ minuta wstrząsnęła kibicami Górnika Zabrze

Górnik Zabrze po ostatniej porażce z Cracovią aż 0:5 chciał pokazać na swoim stadionie, że ich wysokie miejsce w tabeli nie jest dziełem przypadku. Dlatego też do meczu ze Stalą Mielec podeszli w pełni skoncentrowani, by nie popełnić takich błędów, jak w poprzednim meczu. Kibice Górnika w ekstazę wpadli dopiero w 47. minucie, kiedy do siatki Stali trafił Dani Pacheco.

Z każdą kolejną minutą tak kibice, jak i piłkarze byli coraz bardziej pewni zwycięstwa, a w doliczonym czasie praktycznie poczuli się zbyt pewnie. I to się zemściło, ponieważ Łukasz Wolsztyński ze Stali Mielec trafił do siatki tym samym ustalając remisowy wynik meczu na 1:1. Przed 32. kolejką PKO BP Ekstraklasy Górnik był na 4. miejscu. Po tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobne, że tego miejsca nie utrzyma.

Górnik Zabrze - Stal Mielec. Bramkowy remis popsuł humory kibicom Górnika ZDJĘCIA