Kolizja tira Siemianowice Śląskie

i

Autor: Informacje Drogowe Śląsk i Okolice

Wiadomości

Zdarzenie drogowe na granicy Katowic z Siemianowicami. Droga jest zablokowana przez samochód ciężarowy

Na skrzyżowaniu ulic Chemicznej i Budowlanej w Siemianowicach Śląskich doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Samochód ciężarowy z nieustalonych dotąd przyczyn przewrócił się na bok. Droga jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Kolizja w Siemianowicach Śl. Droga jest zablokowana

W poniedziałek, 17 czerwca po godzinie 7.00 do służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Budowlanej i Chemicznej w Siemianowicach Śląskich.

Jak informuje nas st. kpt. Adam Kołakowski, zastępca rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Siemianowicach Śl., z nieustalonych dotąd przyczyn samochód ciężarowy marki Mercedes, przewrócił się na bok. Nikt nie został ranny.

W wyniku zdarzenia doszło do wycieku oleju napędowego. Na miejsce wezwano specjalistyczną grupę z Dąbrowy Górniczej, która postawi samochód ciężarowy - mówi st. kpt. Adam Kołakowski.

Po godzinie 8.00 ruch w obu kierunkach został zablokowany. Utrudnienia w miejscu zdarzenia potrwają do około godziny 11.00. Służby zalecają wybieranie alternatywnych tras.

Listen on Spreaker.