Uczestnicy Big Brothera odwiedzili dom, w którym mieszkali. Ruina. Co tu się stało?

i

Autor: FB Radosław Palacz/TikTok @juszesek Uczestnicy Big Brothera odwiedzili dom, w którym mieszkali. "Ruina". "Co tu się stało"?

Uczestnicy Big Brothera odwiedzili dom, w którym mieszkali. "Ruina". "Co tu się stało"?

Cztery lata temu odbyła się 6. edycja programu Big Brother, w którym udział brał m.in. Radosław Palacz, mieszkaniec Piekar Śląskich. Teraz odwiedził miejsce, w którym spędził wraz z innymi uczestnikami sporo czasu. Zresztą nie tylko on, jednak to, co tam zastali, mocno ich zszokowało.

Dom Wielkiego Brata to dzisiaj ruina. "Aż ciężko w to uwierzyć"

Justyna Żak i Radosław Palacz to dwójka uczestników 6. edycji programu Big Brother. Program sprawił, że są rozpoznawalni w całej Polsce. Oboje cały czas są widoczni w social mediach. Po czterech latach oboje też wrócili do miejsca, gdzie stał dom w podwarszawskim Gołkowie, w którym spędzili wiele pięknych chwil. To, co tam zastali, zwyczajnie ich zszokowało. 

Wspomnienia wracają. Szkoda że w takich okolicznościach. Było pięknie, a jest... Sami widzicie - powiedział w opublikowanym na TikToku filmie Radosław Palacz stojący na tle ruiny, jaką stał się dom Wielkiego Brata. 

Justyna Żak, która na TikToku prowadzi konto @juszesek wróciła tam, żeby odwiedzić stare kąty. Jej relacja jest bardzo dokładna i pokazuje miejsca, które jeszcze cztery lata temu wyglądały zupełnie inaczej. 

To niegdyś był dom Wielkiego Brata. Nie mogę uwierzyć, w jaką przemienił się ruinę. Nie wierzę w to!!! Ruina po prostu. Boże!!! - słychać jej głos na filmie na jej kanale. 

Justyna Żak zdołała nawet wejść do środka Domu Wielkiego Brata i przechodząc od pokoju do pokoju opowiadała, co w poszczególnych pomieszczeniach było i co tam się działo. Zobaczcie sami. 

Internauci w szoku. Co tam się stało?

Niemniej zszokowani byli internauci, którzy zobaczyli relację Radosława Palacza i Justyny Żak. 

  • taki piękny dom był.. nie rozumiem
  • W kraju gdzie tak malo jest dobrej nowoczesnej architektury…  Taką perełkę doprowadzić do ruiny
  • Ciekawe co się stało przez te 4 lata, że ta posiadłość tak wygląda

I oglądając powyższą relację i galerię zdjęć faktycznie można się zastanowić, co tam się właściwie wydarzyło, że dom, który 4 lata temu wyglądał tak pięknie, dzisiaj jest kompletną ruiną.