Święto Bytomia wraca na rynek. Kto zagra?

i

Autor: Iwona Świetlik/Eska archiwum

Imprezy

Święto Bytomia wraca na rynek. Zagrają m.in. BAJM, KULT i SMOLASTY. Znamy PROGRAM

2024-03-31 16:59

Bajm, Kult, Smolasty, Nocny Kochanek, Julia Żugaj - tych i wielu innych artystów zobaczymy w tym roku podczas Dni Bytomia. Odbędą się od piątku 21 czerwca do niedzieli 23 czerwca na rynku.

Dni Bytomia 2024: Bajm, Kult, Smolasty, Nocny Kochanek

Aż trzy dni fantastycznej zabawy czeka w tym roku bytomian, ale i przyjezdnych, którzy zawitają w dniach od 21 do 23 czerwca na Święto Bytomia. Znamy już PROGRAM. 

A w nim koncerty największych gwiazd. Zaprezentują się m.in. zespoły BAJM i KULT. Zagrają SMOLASTY, Nocny Kochanek, Julia Żugaj, Dym KNF, Bajm, C-BooL, Pan Savyan i inni. 

Na scenie zobaczymy również laureata przeglądu lokalnych zespołów muzycznych Bytom Live Music: grupę Tukej. W programie znajdą się także wydarzenia dla najmłodszych.

Koncerty wracają na bytomski rynek. W tym roku aż trzy dni zabawy!

Oprócz tego, że impreza potrwa dłużej, niż w poprzednich latach, zaskoczeniem jest jeszcze jedna zmiana - Dni Bytomia wracają na rynek. O wydarzeniu poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych prezydent miasta Mariusz Wołosz. 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku wystąpili Agnieszka Chylińska, Lemon, hip-hopowa grupa Pokahontaz oraz Majka Jeżowska. W galerii zdjęcia z Dni Bytomia 2023. Powspominajmy i szykujmy się już na kolejne koncerty, które już niebawem.