Śląskie:  Szwagier okradł sklep, zamknęli brata jego żony. Czeka go długa odsiadka

i

Autor: KMP Jastrzębie-Zdrój Śląskie: Szwagier okradł sklep, zamknęli brata jego żony. Czeka go długa odsiadka

Kryminalne

Śląskie: Szwagier okradł sklep, zamknęli brata jego żony. Czeka go długa odsiadka

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci... idzie siedzieć. A konkretnie, gdzie jeden kradł, tam drugi trafił do więzienia. To historia z Jastrzębia-Zdroju, gdzie szwagier 32-latka próbował okraść sklep, ale to jego zamknęli.

Szwagier kradnie, brat żony wpadnie - prosta historia z Jastrzębia-Zdroju

Wszystko zaczęło się w środę, 24 stycznia w jednym ze sklepów w Jastrzębiu-Zdroju. Szwagier 32-latka poszedł do sklepu, nabrał towaru i próbował go wynieść. Został zatrzymany przez policję, która wręczyła mu mandat karny. Problem w tym, że 32-latek w obecności mundurowych był trochę nerwowy, więc go sprawdzili. No i wyszło szydło z worka, a w nim znaleziono wiele przestępstw, za które 32-latek był poszukiwany przez  Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju, Prokuraturę Rejonową w Jastrzębiu-Zdroju oraz w Wodzisławiu-Śląskim.

Na koncie miał zniszczenie cudzej rzeczy, przestępczość narkotykową, kierowanie w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego i wiele innych wykroczeń. Policjanci nie mieli wyjścia i zatrzymali 32-latka i przewieźli do więzienia, gdzie odsiedzi wyroki za popełnione przestępstwa.