Akcja PKM Gliwice z okazji WOŚP. Zrobili ogromne serducho!

i

Autor: Mosquidron - foto i video z lotu komara

PKM Gliwice wspiera 31. finał WOŚP. Kierowcy utworzyli ogromne serce z autobusów

W niedzielę, 28 stycznia 2023 r., odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gliwicka zajezdnia PKM również przyłączyła się do pomocy. Kierowcy utworzyli wielkie serce z autobusów, a zdjęcia z powietrza zrobił Mosquidron - foto i video z lotu komara.

Kierowcy Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Gliwicach skrzyknęli się, żeby zrobić coś wyjątkowego. Z 30 autobusów od długości 12 i 15 metrów marki Solaris utworzyli ogromne serce. Cała akcja ma na celu promowanie pomocy w ramach 31. finału WOŚP w Gliwicach.

Całe przedsięwzięcie trwało około 4h przy wielkim zaangażowaniu uczestników. Zadanie było o tyle skomplikowane, gdyż o tej porze na zajezdnię zjeżdżały kolejne autobusy z linii, które trzeba było gdzieś zaparkować. Nasza zajezdnia nie posiada wolnych terenów dlatego logistycznie realizacja była podwójnie trudna. Zostały wykonane pamiątkowe fotografie z drona a osoby biorące udział z wielkim uśmiechem na ustach wróciły do domów. Niebawem do obejrzenia będzie również krótka relacja video z całego przedsięwzięcia. Tym akcentem rozpoczynamy w Gliwicach 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! SieMa! Zdjęcia dzięki uprzejmości Mosquidron - foto i video z lotu komara – przekazali w mediach społecznościowych pracownicy PKM Gliwice.

Zobacz najciekawsze aukcje WOŚP z woj. śląskiego