Pijana matka za kierownicą auta, dziecko płacze ze strachu. Zatrzymał ją inny kierowca

i

Autor: Archiwum Pijana matka za kierownicą auta, dziecko płacze ze strachu. Zatrzymał ją inny kierowca

Szok!

Pijana matka za kierownicą auta, dziecko płacze ze strachu. Zatrzymał ją inny kierowca

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w Jastrzębiu-Zdroju. 40-letnia kobieta prowadziła samochód będąc kompletnie pijana. W samochodzie był jej 9-letni syn. Nieodpowiedzialną matkę udało się zatrzymać dzięki innemu kierowcy.

Niesamowitą nieodpowiedzialnością, by nie powiedzieć głupotą wykazała się 40-letnia kobieta, która nie dość, że prowadziła pod wpływem alkoholu, to jeszcze jechała ze swoim 9-letnim synkiem. Pijaną kobietę jadącą oplem zauważył inny kierowca, o co trudno nie było, bowiem 40-latka jechała całą szerokością jezdni. Świadek ruszył więc za nią, wyczekał moment, w którym może ją wyprzedzić, zajechał jej drogę i się zatrzymał. Kobieta nacisnęła od razu pedał hamulca, a kiedy stanęła w miejscu mężczyzna pobiegł do jej samochodu, otworzył drzwi i wyjął kluczyki ze stacyjki. 

W trakcie jazdy jej 9-letni syn cały czas płakał. Po chwili na miejscu byli już policjanci, którzy zbadali ją alkomatem. Maiła 2,5 promila alkoholu. Teraz 40-latka odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat więzienia.