Nocne zwiedzanie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego

i

Autor: Śląski Ogród Zoologiczny FB

Wiadomości

Nocne zwiedzanie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Zobacz chorzowskie zoo pod osłoną nocy

W czerwcu Śląski Ogród Zoologiczny organizuje wyjątkowe wydarzenie. Już 22 czerwca odbędzie się Nocne Zwiedzanie. Goście będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda chorzowskie zoo pod osłoną nocy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nocne zwiedzanie w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym. Rusza sprzedaż biletów

Już 22 czerwca - w pierwszy dzień lata odbędzie się nocne zwiedzanie chorzowskiego zoo. Goście będą mieli okazję zobaczyć, jak zachowują się podopieczni Śląskiego Ogrodu Zoologicznego pod osłoną nocy. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22.00 na łące za pawilonem słoni.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co robią mieszkańcy zoo po zmroku? Co dzieje się, gdy nie ma zwiedzających? Teraz możecie się o tym przekonać na własnej skórze! - zachęcają do udziału organizatorzy wydarzenia.

Oto program nocnego zwiedzania zoo w Chorzowie:

  • Obserwacja zwierząt aktywnych po zmroku.
  • Ognisko i poczęstunek.
  • Prelekcje i gawędy na temat zwierząt i przyrody.
  • Kino nocne – projekcja filmów przyrodniczych.
  • Nocowanie w ZOO.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety w cenie 91 złotych, na to wyjątkowe wydarzenie, można kupić online od 22 maja do 14 czerwca 2024 r. Zapisów można dokonać przez specjalny formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie zoo.

Nie przegapcie tej unikalnej okazji, aby zobaczyć, co dzieje się w zoo, gdy zapada zmrok! Do zobaczenia w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym! - dodają organizatorzy.

Jesteście ciekawi, jakie zwierzęta można spotkać w chorzowskim zoo? Sprawdźcie w galerii.