Życzenia na boże narodzenie

i

Autor: pixabay Najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie dla rodziny

Święta 2023

Najpiękniejsze życzenia na Boże Narodzenie 2023 dla najbliższej rodziny i przyjaciół

Boże Narodzenie to czas składania życzeń. Najpiękniejsze życzenia na święta złóż rodzinie i przyjaciołom dzieląc się opłatkiem i patrząc prosto w oczy. Niech życzenia spełnienia marzeń, zdrowia i wszelkiej pomyślności płynęły prosto z Twojego serca. Listę najpiękniejszych życzeń bożonarodzeniowych znajdziesz tutaj.

Życzenia na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas składania życzeń. Zgodnie z wielowiekową tradycją słowa wypowiadane w święta miały wielką moc. Życzenia traktowane były jak dary, a osoba obdarowana wierzyła, że spełnią się one w najbliższym czasie. Sprawcza moc słowa mogła odmienić zły los. Życzenia świąteczne do dziś składa się łamiąc się opłatkiem, co ma przypieczętować ich spełnienie.

Piękne życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Życzę z całego serca, abyś w tym wyjątkowym czasie Bożego Narodzenia cieszył się miłością, ciepłem rodzinnego domu oraz obecnością najbliższych. Niech radość narodzenia Jezusa rozbrzmiewa w Twoim sercu i napełnia je pokojem i nadzieją. Niech modlitwa i wiara prowadzą Cię przez kolejne dni, a szczęście i zadowolenie towarzyszą każdego dnia. Niech błogosławieństwo Boże spoczywa na Tobie i rodzinie. Wesołych Świąt!

Życzę Wam, abyście mogli cieszyć się wszystkimi radościami, jakie daje nam świętowanie z rodziną i bliskimi. Niech choinka roztacza wokół Was magiczny blask, a radosne śpiewanie kolęd przy niej dodaje skrzydeł i udziela sił na kolejne dni. Niech narodzenie Jezusa przypomina Wam o tym, że każdy z nas jest wartościowy i umiłowany przez Boga. Niech modlitwa i wiara pomagają Wam odnaleźć sens i pokój w codzienności.

Najpiękniejsze kartki na Boże Narodzenie z życzeniami dla rodziny

Zobacz i pobierz z galerii zdjęciowej

Mądre życzenia bożonarodzeniowe

Życzę Wam, aby ten czas Bożego Narodzenia był dla Was pełen miłości, ciepła i radości. Niech choinka rozjaśnia Wasze domy i serca, a radosne śpiewanie kolęd napełnia Was duchem świąt. Niech narodzenie Jezusa przypomina Wam o tym, że każdy z nas jest ważny i umiłowany przez Boga.

Niech Bóg błogosławi Was i Waszą rodzinę, a święta rodzina przypomina Wam o tym, jak ważne są dla nas bliscy i więzi, które nas łączą. Niech choinka rozjaśnia Wasze domy i serca, a radosne śpiewanie kolęd napełnia Was duchem świąt. Niech narodzenie Jezusa przypomina Wam o tym, że każdy z nas jest ważny i umiłowany przez Boga. Niech modlitwa i wiara dodają Wam siły i otuchy, a szczęście i zadowolenie towarzyszą Wam każdego dnia.

Oryginalne życzenia na Boże Narodzenie

Wszystkiego najlepszego. Niech mały Jezus, który przyszedł na świat w Betlejem, przypomina Wam o potędze miłości Boga i o tym, że każdy z nas jest umiłowany przez Niego. Niech święta rodzina i opowieść o pasterzach inspirują Was do tego, abyście szukali pokoju i radości w swoim sercu i wokół siebie. Jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego na święta.

Niech narodzenie Jezusa przypomina Wam o potędze Bożej miłości i o tym, że każdy z nas jest umiłowany przez Niego. Niech choinka rozjaśnia Wasze domy i serca, a śpiewanie kolęd dodaje skrzydeł i udziela sił. Niech modlitwa i wiara prowadzą Was przez kolejne dni, a rodzina i bliscy dają Wam poczucie bezpieczeństwa i zadowolenia. Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przesyłam najlepsze życzenia. Niech tegoroczne Święta będą jednymi z piękniejszych. Niech wspaniała atmosfera wigilijnej nocy, zapach choinki, wyczekiwana pierwsza gwiazdka i cichutko płynące dźwięki najpiękniejszych kolęd, przyniosą chwile zadumy i wzruszenia, ale też radości wynikającej z obecności najbliższych. A nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie zdrowie, pomyślność i same szczęśliwe chwile!

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe

Niech nadchodzące święta, będą prawdziwie świąteczne, zimowe na zewnątrz, gorące w sercu. Niech świąteczne potrawy, stworzą najpiękniejsze, rodzinne kolędy. Niech szczęścia Was nie opuszcza i spełniają się Wasze najskrytsze sny!

Najlepsze życzenia świąteczne Tobie dziś składamy, niech Cię wszystko co piękne i mądre w życiu spotyka. Miej odwagę i szukaj prawdy by tego dotykać. Opowiesz nam o tym niebawem, gdy się znów za rok przy wigilinym stole spotkamy

Wzruszające życzenia na Boże Narodzenie

Mam dla Ciebie tyle życzeń, wszystkich dziś ich nie policzę. Mamy na to mnóstwo czasu, więc nie powiem ich od razu, będę mówił pomalutku, to na wiosnę, to w ogródku, gdy Cię jakieś smutki dopadną, ja dla Ciebie życzeń mam aż nadto. Żebyś przy mnie się budziła, żebyś dla mnie tylko była, żebyś była uśmiechnięta, no i dostawała moc prezentów, w święta piękną miej choinkę, no i kochaj mnie choć odrobinkę.

Boże Narodzenie to początek, a z nim, za chwilę rok się zaczyna to bardzo donośna chwila. Możesz teraz od nowa ważne dla siebie rzeczy rozpocząć, a za rok zobaczysz, jak wykiełkowały dobrze pielęgnowane sprawy, jak przeobraziły Ciebie i stały się drzewami. Realizuj własne plany, nie pozwalaj żeby mijał Ci dzień za dniem, tylko działaj zgodnie z zasadą carpe diem!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych świąt!

Fajne życzenia świąteczne

Życzę Ci wiary, która może przenosić góry, nadziei, która nigdy nie zgaśnie, miłości, która jest światłem życia. Niech narodziny Chrystusa zwiastują dobrą nowinę! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Na świątecznym stole znajduje się dużo dobroci, życzę Ci, aby nigdy nie zabrakło jej w Twoim życiu. Żyj w zgodzie ze sobą i bliskimi oraz w zdrowiu. Niech w nadchodzącym roku spełniają się Twoje marzenia! Radosnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia życzą...

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam mnóstwo zadowolenia. Wiele satysfakcji z podejmowanych wyzwań. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam wytchnienie i radość. Niech Nowy Rok obfituje w szczęście, pomyślność, zdrowie i uśmiech. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia!

Niech cię Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem. Radosnych Świąt w gronie rodzinnym życzy…

Prawda i mity o Bożym Narodzeniu QUIZ świąteczny

Pytanie 1 z 12
Czy Jezus urodził się 24 grudnia?

Upominki świąteczne 2024 od LEGO