Mieszkańcy Rudy Śląskiej w Szoku. Mężczyzna zabawiał się na klatce schodowej. Wszystko nagrano

i

Autor: Archiwum Mieszkańcy Rudy Śląskiej w Szoku. Mężczyzna zabawiał się na klatce schodowej. Wszystko nagrano

Szokująca sprawa

Mieszkańcy Rudy Śląskiej w Szoku. Mężczyzna zabawiał się na klatce schodowej. Wszystko nagrano

Od kilku dni w sieci krąży nagranie z Rudy Śląskiej, na którym nieznany mężczyzna zabawia się sam ze sobą na klatce schodowej. Nagranie trwa ponad dwie minuty i pokazuje wszystko ze szczegółami. W tle słychać głosy dzieci. Sprawą zajmuje się już policja.

Mężczyzna robił sobie dobrze na klatce schodowej. Jest nagranie

Po sieci krąży nagranie z Rudy Śląskiej. Na filmiku, który trwa ponad dwie minuty, widać zdenerwowanego mężczyznę, który nagle zaczyna się zabawiać sam ze sobą. Nieobyczajnego czynu dopuszczał się, kiedy w tle - najprawdopodobniej na placu przed budynkiem, bawiły się małe dzieci. Nagranie zostało zarejestrowane w jednym z budynków w dzielnicy Nowy Bytom w Rudzie Śląskiej 18 czerwca w godzinach popołudniowych. 

Nagranie zszokowało mieszkańców tego miasta. Było już wielokrotnie odtwarzane, a także udostępniane na innych grupach z ostrzeżeniem, że w Rudzie Śląskiej grasuje człowiek, który zachowuje się nieobyczajnie. Niektórzy nawet mówią, że to pedofil przez to, że w tle słychać głosy dzieci, a mężczyzna w trakcie zaspokajania samego siebie skupia swój wzrok na drzwiach wejściowych na klatkę schodową, które najprawdopodobniej były przez cały czas otwarte.  

Policja już działa. Co grozi mężczyźnie?

Sprawa jest bulwersująca i nie daje spokoju mieszkańcom Rudy Śląskiej. Co oczywiste, trafiła już na policję, która prowadzi postępowanie w związku z nieobyczajnym zachowaniem mężczyzny. Internauci zwrócili też uwagę na kwestię tego, że mogło to mieć podłoże pedofilskie ze względu na obecność w pobliżu dzieci, choć z samego nagrania trudno ustalić, czy były one na zewnątrz budynku, czy może w którymś z mieszkań. Policja tego wątku nie wyklucza, ale też nie ma żadnych dowodów na to, aby to potwierdzić a w rozmowie z nami mówi wprost - na ten moment nie mogą o tym rozmawiać. - Sporządziliśmy natomiast wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny za nieobyczajne zachowanie - mówi asp.szt. Arkadiusz Ciozak, rzecznik policji w Rudzie Śląskiej. 

Jak się również dowiedzieliśmy nieoficjalnie, mężczyzna z filmiku ma razem ze swoją żoną złożyć zawiadomienie przeciwko mężczyźnie, który nagrał i opublikował film w sieci. Powód? W opinii publicznej zaczął uchodzić za pedofila.

Listen on Spreaker.