Złodziej

i

Autor: KMP Tychy

Kradzież kawy

Kawosz z Tychów ukradł z Biedronki paczki z kawą. Straty wyceniono na blisko 1400 zł

Policjanci z Tychów prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży kawy, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Zwierzynieckiej. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tyskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży 22 sztuk kawy o łącznej wartości blisko 1400 złotych.

Do zdarzenia doszło 14 lutego 2023 roku o godzinie 19.12 w sklepie spożywczym Biedronka przy ulicy Zwierzynieckiej w Tychach.

Za zgodą prokuratora policjanci opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok 40 lat, ubrany w kurtkę koloru czarnego, czarne spodnie, czarne buty, czarną czapkę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 30 lub na adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl – informują policjanci.