Katowice: groźny wypadek przy AWF-ie. Samochód uderzył w sygnalizację świetlną. Tworzą się ogromne korki

i

Autor: Krystian Maj/Informacje Drogowe Śląsk i Okolice

Katowice: groźny wypadek przy AWF-ie. Samochód uderzył w sygnalizację świetlną. Tworzą się ogromne korki

2020-05-12 7:52

Bardzo groźny wypadek na ulicy Mikołowskiej w Katowicach. Kierowca volkswagena passata zjechał z jezdni i uderzył w sygnalizację świetlną. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Na miejscu pracują strażacy, droga jest zablokowana. Tworzą się ogromne korki.

Wypadek w Katowicach na Mikołowskiej. Tworzą się ogromne korki

Groźny wypadek we wtorek, 12 maja o poranku w Katowicach. Około godziny 6 rano w rejonie przystanku na ulicy Mikołowskiej tuż koło Akademii Wychowania Fizycznego.

- Kierujący volskwagenem passatem z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w sygnalizację świetlną. Nikt inny nie uczestniczył w tym zdarzeniu. Samochód jest mocno zniszczony, na jezdnię wylały się płyny eksploatacyjne - mówi nam st. sierż. Agnieszka Żyłka z katowickiej policji.

Na miejscu obecnie pracują strażacy, którzy usuwają z jezdni zanieczyszczenia. To może jeszcze chwilę potrwać, a są poranne godziny szczytu. Tworzą się ogromne korki.

Zobacz także: Województwo śląskie zostanie zamknięte z powodu dużej liczby zakażeń? To bzdura. Minister Zdrowia na miejscu oceni skalę zagrożenia

Potrafisz rozpoznać tablice rejestracyjne w woj.śląskim?

Pytanie 1 z 12
Kierowcy z Bytomia na tablicach rejestracyjnych mają litery:
Miejsca na spacery bez tłumów w woj. śląskim