Jastrzębie-Zdrój: Matka nie chciała wpuścić córki do domu. Potem wezwała policję

i

Autor: slaska.policja.pl Jastrzębie-Zdrój: Matka nie chciała wpuścić córki do domu. Potem wezwała policję

Kryminalne

Jastrzębie-Zdrój: 30-latka nie mogła się dostać do domu drzwiami, weszła oknem. Zgarnęła ją policja

To była dość nietypowa interwencja jastrzębskiej policji, która została wezwana na jedną z posesji, gdzie 30-letnia kobieta próbowała się dostać do domu, a gdy nie udało się drzwiami, weszła oknem wybijając szybę.

Kilka minut przed godz. 7 policjantów wezwano na interwencję do jednego z domów na terenie Jastrzębia-Zdroju. O pomoc poprosiła 63-letnia kobieta, której córka próbowała dostać się do jej domu. 30-latka od dłuższego czasu nie mieszka już w swoim domu rodzinnym, z uwagi na prowadzony styl życia. Teraz chciała się dostać do rodzinnego domu. Najpierw próbowała wyważyć drzwi kopniakami, a jak to się nie udało, wybiła szybę w oknie. 

Jej matka w obawie przed córką wezwała policję. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce interwencji i zatrzymali jastrzębiankę. - Policjanci przedstawili zatrzymanej zarzut zniszczenia mienia, ale to nie jedyne przewinienie, które miała na koncie. W trakcie postępowania wyszło na jaw, iż kobieta w okresie od 2 marca do 2 kwietnia 2023 roku dwukrotnie dopuściła się kradzieży na terenie miasta, kradnąc artykuły chemiczne o wartości około 550 złotych. O jej dalszym losie zdecyduje sąd - informują jastrzębscy policjanci.