Policja

i

Autor: KPP Bieruń Poszukiwany Bogdan Cisoń z Imielina (woj. śląskie)

Zaginięcie

Imielin: W niewyjaśnionych okolicznościach zaginął 61-latek. Policja prowadzi poszukiwania

Bieruńska Policja rozpoczęła intensywne poszukiwania 61-letniego Bogdana Cisonia, mieszkańca Imielina, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Ostatni raz kontakt z mężczyzną był 10 czerwca 2023 r., kiedy to opuścił swoje miejsce zamieszkania w poszukiwaniu pracy.

61-letni Bogdan Cisoń nie poinformował nikogo dokąd się jedzie. Od 10 czerwca 2023 r. nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci apelują do wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, o natychmiastowy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bieruniu pod numerem telefonu 47 85 272 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem alarmowym 112.

Zaginiony Bogdan Cisoń z Imielina

Bogdan Cisoń jest osobą o wzroście około 175 centymetrów, o szczupłej sylwetce. Charakteryzuje go czarno-siwe owłosienie, duży wąs oraz brązowe oczy. Mężczyzna ma brakujące wszystkie zęby górne, co stanowi istotny element identyfikacyjny. Dodatkowo, ma ciemną karnację skóry oraz brak kciuka przy opuszku lewej ręki, co może ułatwić jego rozpoznanie.

W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w przetarte dżinsy, czarne buty sportowe oraz koszulę w kratę. Prawdopodobnie miał także przy sobie czarną torbę. Każda nawet najmniejsza informacja może okazać się kluczowa w odnalezieniu zaginionego.

Wszystkich, którzy widzieli Bogdana Cisonia lub mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z policją. Jego rodzina jest bardzo zaniepokojona i apeluje o wszelką pomoc w odnalezieniu ukochanej osoby.

Bieruńska Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie i podejmuje wszelkie możliwe środki, by odnaleźć Bogdana Cisonia. Każdy, kto posiada informacje na temat zaginionego, może przyczynić się do zakończenia tej niepokojącej sytuacji.

ESKA Śląsk

i

Autor: Eska Link: https://www.eska.pl/slaskie/