Dawid Woskanian, zwycięzca 8.edycji Top Model

i

Autor: mat. prasowe tvn

Finał Top Model 8: Wygrał Dawid Woskanian z Bielska-Białej

2019-11-26 13:27

To był wyjątkowy finał. Po raz pierwszy w historii Top Model w wielkim finale znalazły się aż cztery osoby. O tytuł Top Modela 8 edycji walczyli Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz i Stanisław Obolewicz. Ostatecznie to Dawid Woskanian został zwycięzcą, Pochodzący z miejscowości Kozy koło Bielska-Białej 20-latek otrzymał najwięcej głosów od jurorów i od widzów.

Kto wygrał Top Model 8? Wielki finał był bardzo emocjonujący. Po raz pierwszy w historii programu na tym etapie rywalizacji w szranki stanęło aż czterech kandydatów do tytułu Top Model. O ten tytuł, a także 100 tysięcy złotych walczyli: Dawid Woskanian, Olga Kleczkowska, Sandra Dorsz oraz Staszek Obolewicz.

Uczestnicy podczas wielkiego finału musieli wziąć udział w trzech pokazach i sesjach zdjęciowych. Oceniali ich jurorzy oraz widzowie. W Jury zasiedli tego wieczoru Kasia Strus, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska i Marcin Tyszka.

Finałowa sesja zdjęciowa odbyła się na Kubie. Najlepiej zaprezentował się w niej Dawid Woskanian. Dawid ma 20-lat i pochodzi z miejscowości Kozy w powiecie bielskim. Ma zespół Touretta, ale na każdym kroku podkreśla, że nie przeszkadza mu to w pracy modela.

- Jestem tylko ja i obiektyw. Obawiałem się jak ludzie mnie przyjmą. Bałem się opinii, że dostałem się tylko dlatego, że jestem chory. Odkąd rozpoczęła się ta edycja to otrzymuję wiele wiadomości od innych osób z zespołem Touretta. Jestem dla nich inspiracją - mówił Dawid Woskanian podczas finału.

Top Model 8. Dawid Woskanian zwycięzcą. Joanna Krupa kibicowała z dzieckiem na rękach

Po sesji zdjęciowej na Kubie jurorzy musieli przyznać swoje punkty. Walka była bardzo wyrównana i nikt specjalnie nie odstawał. Przypomnijmy, że w wielkim finale zabrakło Joanny Krupy, która niedawno urodziła córeczkę i podczas nagrania na żywo w finale Top Model występowała jako gość specjalny. Widzowie mogli ją zobaczyć na telebimie w bezpośredniej relacji prosto z Los Angeles. Joanna Krupa siedziała na kanapie i wspierała uczestników trzymając na rękach swoją córkę - małą Asię.

W pierwszej fazie finału, już po tym jak swoje głosy oddali jurorzy, przystąpiono do liczenia głosów telewidzów. Pożegnano się też z jednym z uczestników. Jako pierwsza z rywalizacji odpadła Sandra Dorsz. W finale zostali więc Woskanian, Kleczkowska i Obolewicz.

Emocje sięgały zenitu. Ostatecznie głosy telewidzów zdecydowały, że to Dawid Woskanian, 20-latek z Kóz został zwycięzcą Top Model 8. To był bardzo emocjonujący finał.

Sonda
Kto Twoim zdaniem powinien wygrać?