Ferie w Silesia City Center

i

Autor: Silesia City Center

Ferie nie mogą być nudne! Zimowe szaleństwo w Silesia City Center!

2020-01-14 13:37

Dla miłośników sportów zimowych i słodkości szykuje się prawdziwa gratka. Szaleństwo na lodowisku, zajęcia w szkółce łyżwiarskiej, gry i zabawy z nagrodami, a także fabryka czekolady to tylko niektóre z atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych gości Silesia City Center podczas ferii zimowych.

Ferie na lodzie

Miłośnicy łyżwiarstwa będą mieli świetną okazję, aby spędzić aktywnie czas oraz podszkolić swoje umiejętności na tafli lodu. W dniach 13-17 oraz 20-24 stycznia w godzinach 12:00-16:00 na lodowisku będzie można wziąć udział w grach, zabawach oraz animacjach dla dzieci. Najmłodsi zmierzą się z torem przeszkód, wezmą udział w slalomie na łyżwach oraz spróbują swoich sił w minihokeju. Wszystko będzie nadzorowane przez wykwalifikowanych animatorów, którzy nagrodzą najaktywniejsze dzieci.

Tych, którzy chcą szlifować swoje umiejętności jazdy na lodzie pod okiem doświadczonych instruktorów, Silesia City Center zaprasza do bezpłatnej szkółki łyżwiarskiej. Informacje dotyczące zapisów na bieżąco pojawiają się na facebookowym profilu Silesia City Center.

Ferie w Silesia City Center

i

Autor: Silesia City Center

Fabryka czekolady na rozgrzanie

W drugim tygodniu ferii zimowych (20-26 stycznia) w największym centrum handlowym na Śląsku powstanie fabryka czekolady, w której dzieci poznają proces tworzenia słodkiego przysmaku oraz stworzą własne czekoladki. Każdy odwiedzający – jak na prawdziwego cukiernika przystało – otrzyma fartuch, rękawiczki i specjalny czepek.

Jak stworzyć czekoladę?

Na początku całego procesu, odwiedzający otrzymają foremki, do których przeleją słodką masę z wielkiego kotła. Następnie czekoladki zostaną przekazane do maszyny, na końcu której będzie czekał już prawie gotowy produkt. Teraz tylko fantazyjna dekoracja lukrem oraz jadalnymi posypkami i gotowe!

Dla każdego coś dobrego

Ale to nie koniec atrakcji. W specjalnej strefie przy fabryce czekolady na Placu Śląskim wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w pysznych animacjach z nagrodami. Dla dorosłych klientów Silesia City Center również przygotowało niespodziankę: czekoladową fontannę, z której popłynie najwyższej jakości belgijska słodkość.

Harmonogram atrakcji:

  • zajęcia w szkółce łyżwiarskiej: 13-17 stycznia oraz 20-24 stycznia o godzinie 10:00 warsztaty dla uczestników w wieku 4-14 lat, w weekendy o godzinie 10:00 dla dzieci w wieku 4-10 lat, a dla osób powyżej 10. roku życia o 11:00. Zapisy prowadzone są na facebookowym profilu Silesia City Center;
  • atrakcje na lodowisku: 13-17 oraz 20-24 stycznia w godzinach 12:00-16:00;
  • fabryka czekolady: 20-26 stycznia w godzinach 12:00-18:00.

Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny.

Artykuł sponsorowany