Będzin: Naćpany 25-latek brutalnie pobił sąsiada. Mężczyzna nie przeżył

i

Autor: KMP Będzin

Będzin: Naćpany 25-latek brutalnie pobił sąsiada. Mężczyzna nie przeżył

2021-07-01 9:20

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Będzina. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem po tym jak śmiertelnie pobił swojego sąsiada. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić resztę swojego życia.

Brutalne morderstwo w Będzinie. 25-letni mężczyzna będący pod wpływem alkoholu i narkotyków brutalnie pobił swojego 66-letniego sąsiada.

- Informację o zdarzeniu dyżurny otrzymał w czwartek rano. Zgłaszająca interwencję kobieta zaalarmowała Policję o tym, że jej partner poszedł do mieszkania sąsiada i dotkliwie pobił znajdującego się w nim 66-letniego mężczyznę. Z jej relacji wynikało, że w nocy ze środy na czwartek para spędzała czas wspólnie, w mieszkaniu. W pewnej chwili znajdujący się pod wpływem alkoholu i narkotyków partner poszedł do sąsiada i dotkliwie go pobił. Kiedy napastnik zorientował się, że 66-latek nie oddycha, wrócił do swojego mieszkania, by zabrać swoje rzeczy i wyszedł, informując partnerkę, że musi wyjechać - informują policjanci z Będzina.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że 25-latek może przebywać w Tychach, w pobliżu dworca kolejowego. Kryminalni pojechali tam i zatrzymali sprawcę. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia zbrodni. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia