Tak się bawi młodzież w Sosnowcu. O 4 nad ranem zdewastowali rowery miejskie. Trzej muszkieterowie na (nie)swoich rumakach [WIDEO]

i

Autor: Facebook/Arkadiusz Chęciński Do zdarzenia doszło na stacji rowerów miejskich niedaleko Stadionu Ludowego

Tak się "bawi" młodzież w Sosnowcu. O 4 nad ranem zdewastowali rowery miejskie. "Trzej muszkieterowie na (nie)swoich rumakach" [WIDEO]

2021-07-01 7:50

Do skandalicznych scen doszło kilka dni temu w Sosnowcu. Trzech młodych mężczyzn zdewastowało stację rowerów miejskich i znajdujące się tam jednoślady. Wszystko nagrała kamera miejskiego monitoringu. Sprawę nagłośnił oburzony prezydent Sosnowca. "Zainteresujcie się, co Wasze dzieci robią... o 4 nad ranem".

Skandal w Sosnowcu. Trójka młodych ludzi zdewastowała stację rowerów miejskich i znajdujące się tam jednoślady. Do aktu wandalizmu doszło we wtorek, 27 czerwca około godziny 4 nad ranem. Całe zajście zostało nagrane przez kamery miejskiego monitoringu.

Sprawę dewastacji rowerów nagłośnił w mediach społecznościowych Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca, który nie krył oburzenia w związku z zachowaniem młodych ludzi.

- Zastanawiacie się czasami dlaczego niektóre rowery miejskie są w takim stanie? Obejrzyjcie to nagranie. Trzej muszkieterowie na (nie)swoich rumakach. Takie i podobne sprawy oczywiście zgłaszamy do odpowiednich służb, ale apeluję do Was: widzicie dewastację? Reagujcie lub zgłaszajcie ‼ A do rodziców bezgłowych jeźdźców: zainteresujcie się, co Wasze dzieci robią... o 4 nad ranem - napisał w mediach społecznościowych Chęciński.

Prezydent miasta zamieścił również nagranie z monitoringu, na którym widać trzech chłopaków przy stacji rowerów miejskich niedaleko Stadionu Ludowego. Na filmie widać, że młodzi mężczyźni podjeżdżają na wypożyczonych rowerach pod stację, brutalnie rzucają na ziemię rowery i zabierają się za dewastację kolejnych. Sytuacja wygląda dość absurdalnie.

Zobaczcie sami. Film dostępny jest TUTAJ

Wyrzucił Klaudię przez okno z domówki