Zaginęła 15-letnia Oliwia Potocka z Zabrza. Odprowadzała kolegę na przystanek i już nie wróciła

i

Autor: SOS Zaginięcia/Facebook Zaginęła 15-letnia Oliwia Potocka z Zabrza. Odprowadzała kolegę na przystanek i już nie wróciła

Wydarzenia

Zaginęła 15-letnia Oliwia Potocka z Zabrza. Odprowadzała kolegę na przystanek i już nie wróciła

W niedzielę 5 maja zaginęła 15-letnia Oliwia Potocka. To mieszkanka Zabrza, która tego dnia wieczorem miała się udać z kolegą na przystanek i szybko wrócić do domu. Nie ma z nią kontaktu do dzisiaj.

Zaginęła 15-letnia Oliwia Potocka. Gdzie jest zabrzanka?

Oliwia Potocka na co dzień mieszka przy ul. Żmudy w Zabrzu. W dniu zaginięcia około godz. 20:30 wyszła z domu, żeby spotkać się z kolegą. Godzinę później, około godz. 21:30 przez domofon poinformowała rodziców, że wróci za chwilę, tylko odprowadzi kolegę na przystanek znajdujący się przy ul. Zamkowej. Od tamtej pory wszelki słuch po niej zaginął. Z nastolatką nie ma kontaktu ani do tej pory nie wróciła do domu. Jak poinformowała jej rodzina, Oliwia nie ma przy sobie telefonu ani dokumentów. 

Rysopis zaginionej Oliwii Potockiej:

  • 160 cm wzrostu,
  • szczupła budowa ciała,
  • brązowe oczy,
  • włosy w kolorze blond, falowane.

Znakiem szczególnym 15-latki jest kolczyk w nosie. W dniu zaginięcia była w białą koszulkę, czarne legginsy, buty nike w kolorze czarnym z białą podeszwą. Miała ze sobą dużą, czarną torbę. 

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu, gdzie przebywa Oliwia Potocka, proszone są o kontakt z  z II Komisariatem Policji w Zabrzu tel. 47 8543610, a w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia pod nr alarmowym 112.