studenci

i

Autor: unsplash.com

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zmienia nazwę! Trwa rekrutacja na kursy i studia

2022-06-22 15:24

Nowa nazwa, lecz ta sama wysoka jakość kształcenia. Od października 2022 r., Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zmiania nazwę na Akademia Śląska. Trwa rekrutacja na kursy przygotowawcze i studia. Już teraz sprawdź ofertę uczelni i dowiedz się, dlaczego warto na niej studiować!

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach może poszczycić się już niemal 20-letnią historią. To pierwsza niepubliczna szkoła wyższa na Śląsku, która kształciła studentów na kierunkach technicznych, artystycznych i medycznych.

W bogatej ofercie uczelni znaleźć można kursy przygotowawcze, studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite magisterskie, studia podyplomowe a także studia MBA.

studenci

i

Autor: Pixabay.com

Zapisz się bez wychodzenia z domu!

Chcesz dołączyć do grona ponad 2 tys. studentów WST? Nic prostszego! Teraz, na studia (i nie tylko) zapiszesz się nie wychodząc z domu! W ofercie uczelni znajdzie się coś dla każdego, kto spragniony jest wiedzy.

  • intensywne kursy przygotowawcze na studia medyczne z biologii i chemii
  • studia podyplomowe i MBA
  • studia dyplomowe, m.in.: architektura, budownictwo, grafika, kierunek lekarski, pielęgniarstwo i wiele innych!

Szukasz konkretnych informacji? Odwiedź stronę internetową uczelni!

student

i

Autor: Pixabay.com

Dlaczego warto studiować w WST?

Studia na katowickiej uczelni to oferta dla tych, którym zależy na wszechstronnym zdobywaniu wiedzy. Doświadczona i profesjonalna kadra, wysoki poziom naukowy i elastyczna oferta edukacyjna - to wszystko wyróżnia Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach na tle innych placówek.

Dzięki szeroko zakrojonej współpracy międzynarodowej, studenci uczelni mają możliwość wyjechać na zagraniczne praktyki czy studia.

Jeśli zależy ci, by dzięki studiom zdobyć zawód gwarantujący stabilność finansową, dający możliwości rozwoju i potrzebny na rynku pracy - Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach jest uczelnią właśnie dla ciebie!

Nauka to przygoda. Przeżyj ją w WST!

By dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę uczelni, lub odwiedź jej siedzibę przy ul. Rolnej 43 w Katowicach (godziny otwarcia: poniedziałek - piątek od 9.00 do 15.00).

Kontakt:tel. 609-848-998; 885-105-700; 32-60-72-440e-mail: rekrutacja@wst.com.pl