MAKABRYCZNY wypadek w Łapczycy! Mężczyzna w stanie krytycznym!

i

Autor: Erwin Nowak/cc0/pixabay Poszkodowany śmigłowcem LPR-u został przetransportowany do szpitala w Krakowie

Wypadek w Katowicach na Murckach. Osobówka zderzyła się z ciężarówką. Jedna osoba ranna, zakleszczona w samochodzie. Lądował LPR

2020-01-27 12:05

Bardzo groźny wypadek na ulicy Szarych Szeregów w Katowicach. Na wąskiej drodze doszło do zderzenia osobowej Toyoty z ciężarowym MAN-em. Jedna osoba została ranna. To kobieta kierująca osobówką. Poszkodowana była zakleszczona w swoim pojeździe. Już udało się ją wydostać i jest w drodze do szpitala.

Wypadek w Katowicach

Do bardzo groźnego wypadku doszło dzisiaj przed południem w Katowicach pomiędzy Murckami a Kostuchną. Na wąskiej drodze doszło do zderzenia osobowej toyoty z ciężarowym MAN-em. W tym wypadku ucierpiała kierująca osobówką, która była zakleszczona w swoim samochodzie i trzeba było rozcinać karoserię, żeby ją wyciągnąć. Ostatecznie to się udało, ale na miejsce został wezwany helikopter LPR, który zabierze poszkodowaną do szpitala.

- To był groźny wypadek. Na miejscu trwają policyjne czynności. Apelujemy, żeby omijać ulicę Pawła Kołodzieja w najbliższych godzinach, bo te utrudnienia jeszcze na pewno przez jakiś czas będą występować - mówi sierż. szt. Maciej Bajerski z katowickiej policji.

Potrafisz rozpoznać tablice rejestracyjne w woj.śląskim?

Pytanie 1 z 12
Kierowcy z Bytomia na tablicach rejestracyjnych mają litery: