Kolizja na DK 94

i

Autor: Bzyku Pomoc Drogowa

Dramatyczna akcja

Walka o życie zakleszczonego mężczyzny. Ogromne utrudnienia na DK 94

Służby walczyły ramię w ramię o życie mężczyzny zakleszczonego w osobowym renault. W końcu udało się go wyciągnąć. Trafił pod opiekę lekarzy do pobliskiego szpitala. Na miejscu trwa jeszcze usuwanie skutków zdarzenia.

Wypadek na DK94 w Sosnowcu

Do zdarzenia doszło we wtorek 28 marca przed godz. 8 na drodze krajowej nr 94 w kierunku Dąbrowy Górniczej. Na moście (wysokość: Elektrociepłownia Będzin) samochód ciężarowy zderzył się z osobówką.

 Według wstępnych ustaleń policji, kierowca renault clio prawdopodobnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym. Mężczyzna został ranny. Przez długi czas pozostawał zakleszczony w zniszczonej osobówce. Wszystkie służby walczyły razem, by wyciągnąć go ze środka. Ostatecznie udało się go wyciągnąć i przetransportowany do szpitala.

AKTUALIZACJA 29.03.2023

Lekarze przegrali walkę o życie kierowcy samochodu

Akcja ratownicza na DK 94

Zobacz zdjęcia

Straż pożarna wróciła już do bazy, ale na miejscu pozostają policjanci. Trwa usuwanie skutków zdarzenia. Początkowo jezdnia w kierunku Dąbrowy Górniczej była zablokowana. Obecnie są jeszcze utrudnienia na nitce w kierunku Dąbrowy Górniczej. Przejezdny jest tylko 1 pas. Korek ciągnie się przez kilka kilometrów.