Nowa restauracja włoska w Tarnowskich Górach

i

Autor: Mapy Google/Pixaby

Gastronomia

Nowa restauracja z kuchnią włoską otwarła się w Tarnowskich Górach. "Przyjemny klimat włoskiego ogrodu"

W najbliższych dniach w Tarnowskich Górach otworzy się nowa restauracja. Lokal będzie specjalizował się w daniach kuchni włoskiej. Restauracja zostanie otwarta w pierwszej połowie lutego przy ulicy Wojska Polskiego.

Nowa restauracja włoska zostanie otwarta w Tarnowskich Górach

W Tłusty Czwartek, 8 lutego w Tarnowskich Górach otworzy się nowa restauracja. Lokal "Gusto Verde" mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 4. W restauracji będą podawane przede wszystkim dania kuchni włoskiej.

Pragniemy was zabrać w podróż do przestrzeni inspirowanej takimi właśnie ogrodami! Zadbamy także o to, co najważniejsze - o smak rodem ze słonecznej Italii. Najwyższa jakość składników to dla nas priorytet! - zapowiada właściciel lokalu.

Nowy lokal pomieści około 60. osób. W nowej restauracji będzie można zakosztować nie tylko makaronów rodem ze słonecznej Italii, ale także pizz i deserów. Nie zabraknie też smakowitych przekąsek i dobrych win. Godziny otwarcia i karta menu pojawi się na stronie lokalu już w najbliższych dniach.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza restauracja włoska w Tarnowskich Górach. Na tarnogórskim Rynku zlokalizowane są dwie typowo włoskie restauracje, a w odległości kilkuset metrów kolejna. Ponadto w Mieście Gwarków znajdziemy kilka innych pizzerii.