Tragiczny wypadek na autostradzie A1. 22-letni kierowca został ZMIAŻDŻONY przez naczepę busa [ZDJĘCIA]

2021-04-15 7:36

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w środę, 14 kwietnia po południu na autostradzie A1 w miejscowości Mykanów pod Częstochową. 22-letni kierowca osobowego peugeot uderzył w tył ciężarowego volvo. Młody kierowca zginął na miejscu. Droga była przez kilka godzin częściowo zablokowana.

Tragiczny wypadek na autostradzie A1. Nie żyje młody kierowca

Do śmiertelnego wypadku doszło na autostradzie A1 niedaleko Woli Hankowskiej w gminie Mykanów pod Częstochową. Jak poinformowała nas policja, kierowca jadący osobowym Peugeotem uderzył w tył ciężarowego volvo.

- W wyniku zdarzenia kierujący samochodem 22-latek zmarł - informuje podkomisarz Sabina Chyra-Giereś z KMP w Częstochowie. 

Jak doszło do wypadku? Wstępne informacje mówią o tym, że na 422. kilometrze autostrady w kierunku Katowic osobowy nissan uderzył w bariery energochłonne. Jadący za nim kierowca samochodu ciężarowego zatrzymał się na pasie awaryjnym by sprawdzić, czy potrzebna jest pomoc. Kolejne samochody zaczęły hamować. W tył jednego z nich - ciężarówki z naczepą - uderzył właśnie kierowca Peugeota. 22-latek zginął na miejscu.

Trasa była zablokowana przez kilka godzin, policja zorganizowała objazdy. Badania przeprowadzone na miejscu zdarzenia wskazały, że wszyscy uczestniczący w nim kierowcy byli trzeźwi.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Piotr Gawron – Jedlikowski jako Magdalena Narożna!