Taniec Wednesday na studniówce IX LO w Sosnowcu

i

Autor: IX LO

Taniec Wednesday na studniówce. Dyrektorka LO w Sosnowcu dała popis

Taniec Wednesday był brawurowy! Dyrektorka IX Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu zatańczyła taniec Wednesday na studniówce. Filmik z tańcem Wednesday stał się hitem internetu. Studniówka IX LO zostanie zapamiętana na długie lata także z innego powodu. Zobaczcie zdjęcia.

Studniówka IX LO w Sosnowcu

Takiej zabawy studniówkowej jeszcze nie było. Na jednej studniówce bawili się wspólnie maturzyści IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu oraz maturzyści Zespołu Szkół Prywatnych w Sosnowcu. Wszyscy uczniowie pomieścili się w przestronnych wnętrzach sali bankietowej Alfa w Mierzęcicach. I nie tylko oni. Z zaproszenia skorzystali także nauczyciele oraz goście specjalni z prezydentem Sosnowca Arkadiuszem Chęcińskim i posłem Mateuszem Bochenkiem na czele. 

Tak się bawią maturzyści IX LO w Sosnowcu i ZSP w Sosnowcu 

Zobacz zdjęcia ze studniówki

Taniec Wednesday w wykonaniu dyrektorki liceum

Na studniówce tradycyjnie uczniowie dziękowali nauczycielom za lata wspólnej nauki, były także krótkie wystąpienia gości specjalnych i obowiązkowy uroczysty polonez. Jednak to, co wydarzyło się później w części nieoficjalnej zostanie zapamiętane na długo. 

Młodzież poprosiła do wspólnego tańca Wednesday dyrektorkę IX liceum Ewelinę Stasik i postanowiła uwiecznić to na nagraniu i zdjęciach.

- Poproszono mnie o zatańczenie wspólnie z uczniami tańca Wednesday. Co mogłam zrobić? Chciałam pokazać, że mam dystans do siebie i wspólnie z uczniami możemy zatańczyć nie tylko tradycyjnego poloneza - mówi dyrektorka Ewelina Stasik, cytowana przez Dziennik Zachodni.

Filmik z tańcem Wednesday w wykonaniu dyrektorka jest bardzo krótki. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin został odtworzony ponad 2 mln razy.