Prace nadesłane w konkursie InPostu na projekt Paczkomatu

i

Autor: wszystkie prace pochodzą ze strony artinpost.pl

Śląskie

Tak może wyglądać Paczkomat w Twojej okolicy. Przedstawiamy najlepsze projekty z woj. śląskiego TOP 20

To już 5. edycja ArtInPost, ogólnopolskiego konkursu firmy InPost, organizowanego przez Open Gate. Zasady są banalnie proste. Uczestnicy musieli stworzyć projekt okleiny na Paczkomat, który wpisze się w ideę przewodnią konkursu "Twoja okolica. Twój Paczkomat". Wybraliśmy najlepsze propozycje z woj. śląskiego.

Konkurs ArtInPost "Twoja okolica. Twój Paczkomat"

W konkursie InPost może wziąć udział każdy chętny - od profesjonalnych grafików po totalnych amatorów-pasjonatów.

Pokaż, czym jest Twoja okolica. To Ty znasz ją najlepiej. Miejskie legendy, ważne wydarzenia, ciekawe postacie? Wszystko to może być świetnym tematem Twojej pracy - zachęcali do udziału organizatorzy.

Praca powinna propagować istotne w życiu wartości, takie jak wzajemna życzliwość, empatia, dobro, a także pozytywne postawy wobec ludzi, zwierząt i środowiska.

Dodatkowo uczestnik może dołączyć propozycję lokalizacji grafiki, wskazując numer urządzenia w jego okolicy. W tegorocznej edycji organizatorzy uwzględnili wszystkie miejskie i wiejskie regiony.

Jak będzie wyglądał Twój paczkomat? Najlepsze prace z woj. śląskiego

W jubileuszowej edycji konkursu o nagrody walczy ponad 6000 prac. Obecnie trwa głosowanie publiczności. Czas na oddanie głosu upływa 30 czerwca. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniach 1-10 lipca.

Wśród nadesłanych prac znalazło się sporo propozycji z województwa śląskiego. W naszej galerii zobaczysz subiektywny wybór TOP 20 projektów z woj. śląskiego.