Samozbiory Księzy Las

i

Autor: Fit Drone FB

Wiadomości

Samozbiory truskawek 2024. Manfred Skrzypczyk zaprasza na zbieranie truskawek Księżym Lesie

Rozpoczęła się tegoroczna edycja samozbiorów truskawek w Księżym Lesie. Jak co roku wydarzenie organizuje Manfred Skrzypczyk. Zasady są proste, każdy przychodzi, je tyle ile może, a płaci za zebrane.

Samozbiory truskawek w Księżym Lesie. Znamy datę

Już w czwartek, 23 maja rozpocznie się tegoroczna edycja samozbiorów truskawek w Księżym Lesie. Gospodarstwo rolne Manfreda Skrzypczyka już po raz kolejny organizuje tego typu akcję. Zasady są proste przyjść może każdy i zjeść tyle, ile chce (lub potrafi). Płaci się tylko za nazbierane do koszyczka truskawki. Na miejscu mile widziane są dzieci, które będą miały okazję zobaczyć, skąd biorą się owoce w supermarketach.

W tym roku cena za kilogram wynosi 12 złotych. Cena w trakcie sezonu może się zmienić i jest uzależniona także od cen rynkowych.

Truskawki będzie można zbierać każdego dnia od 23 maja od godziny 17:00. W tym roku jednak Manfred Skrzypczyk wprowadził zapisy. Osoby zainteresowane udziałem w samozbiorach, proszone są o zgłaszanie swojej obecności pod numerem 723 878 778 w godzinach od 18:00 do 20:00.

Tak wyglądają samozbiory truskawek w 2024 w Księżym Lesie

Zobaczcie zdjęcia

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku na plantację truskawek Manfreda Skrzypczyka zjechali się mieszkańcy z całego województwa śląskiego.m W ciągu zaledwie kilku godzin udało się zebrać wszystkie dojrzałe owoce z wyznaczonego pola. Wówczas kilogram truskawek kosztował 9 złotych.

Listen on Spreaker.