Rybnik: Testował swoje nowe BMW. Uderzył w latarnię i wpadł do rowu [ZDJĘCIA]

2020-03-19 13:12

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj, 18 marca wieczorem w podrybnickich Jejkowicach. Kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię, a potem samochód wpadł do rowu. Jak się okazało, za kierownicą siedział 20-latek, który chciał "przetestować" swoje nowe BMW.

Testował swoje nowe BMW. Skończył z rozbitym samochodem w rowie

O naprawdę sporym szczęściu może mówić 20-letni mieszkaniec miejscowości Jejkowice w powiecie rybnickim, który rozbił swój samochód o przydrożną latarnię. Na szczęście nic mu się nie stało, ale cała sytuacja wyglądała groźnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 18 marca około godziny 21.15 na ulicy Sumińskiej w Jejkowicach. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, kierujący bmw, jadąc w kierunku Rybnika, na prostym odcinku drogi testował przyczepność i sterowność swego samochodu... W efekcie 20-latek stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, a następnie uderzył w betonowy słup oświetleniowy i wpadł do rowu. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mundurowi zatrzymali rybniczaninowi prawo jazdy.

Potrafisz rozpoznać tablice rejestracyjne w woj.śląskim?

Pytanie 1 z 12
Kierowcy z Bytomia na tablicach rejestracyjnych mają litery:
Imprezy odwołane z powodu pandemii