Żory: Skatował przypadkowego mężczyznę. Wszystko nagrał monitoring. Rozpoznajesz go? [ZDJĘCIA]

2020-03-19 12:08

Policjanci z Żor opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać mężczyznę podejrzanego o pobicie przypadkowego przechodnia. Sprawca uderzał swoją ofiarę pięściami i kopał kolanem w twarz, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Jeżeli rozpoznajesz agresywnego mężczyznę, daj znać policji. Szczegóły na slask.eska.pl.

Żory: Pobił przypadkowego przechodnia. Rozpoznajesz go?

Do brutalnego pobicia przechodnia doszło pod koniec grudnia 2019 r. przy Centrum Przesiadkowym w Żorach. Jak ustalili śledczy sprawca, którego wizerunek zarejestrowały kamery, dopuścił się ataku na przypadkowego mężczyznę, uderzał go pięściami i kopał kolanem w twarz. Sprawca w chwili zdarzenia ubrany był w granatową kurtkę z kapturem (od wewnętrznej strony w kolorze pomarańczowym), jeansowe spodnie i obuwie sportowe. Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku ok. 30 lat, szczupłej budowy ciała, ogolony na łyso.

- W związku z tym, że prowadzone dotychczas czynności nie pozwoliły na ustalenie tożsamości sprawcy, policjanci zwracają się z apelem o kontakt do wszystkich osób, które mogą w tym pomóc. Wszelkie informacje, również anonimowe przyjmowane będą pod numerami tel.: 47 8553 337, 47 8553 281, 47 8553 282 lub 47 8553 200 - apelują policjanci z Żor.

Katowice podczas kwarantanny
Sonda
Jaki jest Twój najlepszy sposób na walkę z domową nudą?