Dawid Podsiadło

i

Autor: Dawid Podsiadło/FB

Quiz

QUIZ Dawid Podsiadło. Jak dobrze znasz przeboje artysty z Dąbrowy Górniczej? Sprawdź się!

Dawid Podsiadło to fenomen na polskim rynku muzycznym. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Artysta wyprzedaje największe hale, a jego stadionowa trasa koncertowa zakończyła się rekordową frekwencją 100 tys. osób na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Czy znasz wszystkie przeboje Dawida Podsiadły? Sprawdź się w naszym QUIZIE.

Czy znasz piosenki Dawida Podsiadły? QUIZ

Dawid Podsiadło to najpopularniejszy obecnie polski artysta. Co do tego nie ma wątpliwości. To on zagrał na Stadionie Śląskim w Chorzowie dla 100 tysięcy osób. I to aż dwukrotnie - w sobotę i niedzielę 22 i 23 czerwca 2024 r. To absolutny rekord stadionowych imprez muzycznych w Polsce.

Podsiadło ma na swoim koncie cztery studyjne albumy i szereg nagród, które tak naprawdę ciężko zliczyć. Artysta z Dąbrowy Górniczej bez problemu wyprzedaje największe hale i stadiony w kraju. W 2024 zagrał kolejne wielkie koncerty. I pewnie jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w tym temacie. 

Dawid Podsiadło QUIZ. Jak dobrze znasz przeboje artysty z Dąbrowy Górniczej?

Pytanie 1 z 10
Z jakiego utworu artysty pochodzi ten fragment: "A ja tańczę drugi dzień, mam swój kwadratowy metr"?

Dawid Podsiadło, który w tym roku skończył 31 lat, znany jest z wielu przebojów. Jego utwory grane są przez największe stacje radiowe w Polsce. Trzeba to jasno przyznać - twórca takich hitów, jak "Trójkąty i kwadraty", "Małomiasteczkowy", "Mori", czy "To co masz Ty!", to absolutny fenomen na rodzimym rynku muzycznym, który - jak widać - nie zamierza się zatrzymywać. 

Zobacz zdjęcia z koncertu Dawida Podsiadły na Stadionie Śląskim

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć quiz składający się z dziesięciu pytań dotyczący znajomości tekstów. Jak dobrze znasz przeboje artysty? Sprawdź się. Fani Dawida Podsiadły na pewno bez problemu zdobędą maksymalną liczbę punktów.