Tłumy na otwarciu Primark w Silesia City Center. Była impreza!

i

Autor: Paweł Szałankiewicz Tłumy na otwarciu Primark w Silesia City Center. Była impreza!

Handel

Primark obniża ceny ubranek dziecięcych. Tak tanio jeszcze nie było!

Z okazji nadchodzących wakacji irlandzka sieć sklepów odzieżowych Primark obniża ceny ubrań dziecięcych z wiosenno-letniej kolekcji. To druga edycja akcji, która ma na celu wsparcie rodziców w przygotowaniach do powrotu szkoły.

Obniżka cen ubrań dziecięcych w Primark

Obniżka w sklepach Primark obowiązuje na wybranych produktach dla dzieci z kolekcji wiosenno-letniej. Chodzi o podstawowe elementy dziecięcej garderoby, takie jak T-shirty, szorty, stroje kąpielowe, klapki i czapki z daszkiem.

Jesteśmy świadomi, że sezon letni może być trudnym czasem dla osób zarządzających budżetem rodzinnym. Wraz z nadchodzącymi wakacjami, rodzice pragną maksymalizować wartość swoich pieniędzy, dlatego w Primark oferujemy atrakcyjne ceny, zachowując przy tym doskonałą jakość. Pragniemy wesprzeć rodziny, oferując nowe, niższe ceny na wiele produktów z naszego asortymentu dla dzieci i niemowląt - mówi Maciej Podwojski, Head of Sales CEE w Primark.

Obniżka cen w Primark. Ile zapłacimy za odzież dla dzieci?

Ile zaoszczędzimy na zakupach w sklepie Primark podczas obniżki? Policzmy. Zwykła koszulka, spodenki kąpielowe, klapki i czapka z daszkiem - to wszystko można kupić już za 45,50 zł. Dla porównania, za taki sam zestaw w zeszłym roku trzeba było zapłacić 63 zł.

Obniżka dotyczy również odzieży dla niemowląt. Teraz za pełny strój złożony z wybranych koszulek i spodenek zapłacimy 24 zł. Dla porównania, w zeszłym roku trzeba było zapłacić 26 zł. Poniżej można zapoznać się z nowymi produktami objętymi obniżką i porównaniem cen produktów z ubiegłorocznej kolekcji wiosna-lato.

Ile kosztują ubrania dla dzieci w Primark po obniżce?

 • Spodenki kąpielowe dla dzieci od 13 zł (17 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)
 • Dziecięce stroje kąpielowe od 15 zł (17 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)
 • Licencjonowane koszulki i spodenki dziecięce od 17 zł (26 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)
 • Klapki dziecięce od 16 zł (26 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)
 • Dziecięce czapki z daszkiem od 5,50 zł (9 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)
 • Bluzki i spodnie niemowlęce od 12 zł (13 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)
 • Niemowlęce licencjonowane koszulki i spodenki od 12 zł (17 zł w sezonie Wiosna/Lato 2023)

Gdzie są sklepy Primark w Polsce?

Obniżka cen wybranych dziecięcych ubrań obowiązuje we wszystkich sklepach sieci Primark w całej Europie. Klienci mogą sprawdzić, czy dany produkt jest dostępny w konkretnym sklepie, korzystają z wyszukiwarki stanów magazynowych na stronie internetowej sieci. 

W woj. śląskim jak na razie dostępny jest tylko jeden punkt sieci. Sklep Primark znajdziemy w galerii handlowej Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej 107 w Katowicach. Wielkie otwarcie sklepu odbyło się 30 listopada 2022 roku. 

W całej Polsce działa 6 sklepów Primark. Znajdziemy je następujących miastach:

 • Katowice
 • Kraków
 • Łódź
 • Wrocław 
 • Warszawa
 • Poznań 

Primark zachwala: niskie ceny i wysoka jakość

Jak informuje Paulina Pietrzak w notce prasowej, w tym sezonie Primark oferuje nowe wzory, kolory i ceny produktów odzieżowych dla dzieci. Wszystkie powstają z dbałością o jakość i są zaprojektowane tak, by służyły długi czas, zanim dzieci z nich wyrosną.

Większość spodenek kąpielowych i strojów kąpielowych – podstawowych elementów letniej garderoby – jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu (minimum 50% poliestru pochodzącego z recyklingu). Tymczasem wybrane T-shirty, szorty i stroje dla niemowląt są nadal wykonane w co najmniej 50% z bawełny pochodzącej z Programu Zrównoważonej Bawełny Primark (PZBP), największego tego typu programu w branży odzieżowej - podkreśla Paulina Pietrzak z biura prasowego Primark w Polsce.

QUIZ Czy umiesz robić zakupy i mówić po śląsku? Ślązacy to docenią

Pytanie 1 z 13
Na rozgrzewkę coś prostego. Co to jest krepel?