ekshibicjonista w powiecie kłobuckim

i

Autor: deposit photos

Wiadomości

Po powiecie kłobuckim grasuje zboczeniec? Miał obnażać się przed dziećmi. Zawiadomiono policję

Do drastycznych scen miało dojść w miejscowości Kalej położonej w powiecie kłobuckim. W okolicy jednej ze szkół podstawowych uczniowie zauważyli rozebranego od pasa w dół mężczyznę. O zdarzeniu zawiadomiono policję.

Ekshibicjonista w powiecie kłobuckim?

W pobliżu szkoły podstawowej we wsi Kalej uczniowie opuszczający szkołę mieli zauważyć rozebranego od pasa w dół mężczyznę. O sprawie jako pierwszy napisał portal klobucka.pl. Do zdarzenia miało dojść w piątek, 1 marca w godzinach popołudniowych.

Jak przekazała klobucka.pl, zdarzenie zostało zgłoszone policji. Służby potwierdziły, że do takiego zajścia doszło w okolicach godziny 17:00.

Mundurowi wytypowali już podejrzanego o ten czyn, nie wiadomo jednak czy doszło do niego w związku z załatwianiem przez mężczyzny „potrzeby fizjologicznej” czy do obnażenia ze względu na widok małoletnich - przekazuje portal.

Warto podkreślić, że o ile załatwianie "potrzeby fizjologicznej" przez mężczyznę może zostać zakwalifikowane jako zdarzenie nieobczajane, o tyle drugi z czynów ma znacznie cięższy wymiar, w tym sankcji karnych grożących mężczyźnie.

Służby ustalają okoliczności zdarzenia.

Zboczeniec grasuje po powiecie kłobuckim. Widziano go niejednokrotnie?

W komentarzach pod postem portalu klobucka.pl pojawiły się doniesienia, że do podobnych zdarzeń dochodziło kilkukrotnie. Ten sam mężczyzna miał obnażyć się dzień później w niedalekiej odległości.

To zdarzenie nie tylko miało miejsce 1 marca, ale również 2 marca, między godziną 17:00 a 17:30, gdzie jedna z mieszkanek Kalei również spotkała roznegliżowanego mężczyznę w okolicy domku KGW przy rondzie które łączy Kalej i Szarlejkę - informuje czytelniczka.