Sosnowiec Fun Festiwal 2023

i

Autor: Sosnowiec Łączy (Facebook)

Muzyczne święto

Pierwszy dzień Sosnowiec Fun Festival 2023. Kasia Nosowska i Brodka nie zawiodły fanów

W piątek rozpoczął się Sosnowiec Fun Festiwal 2023. Na scenie wystąpiły Sarsa, Brodka i Katarzyna Nosowska. Publiczność dopisała mimo kapryśnej pogody i ulewnego deszczu. Wypogodziło się przed najważniejszym koncertem wieczoru.

Sosnowiec Fun Festival

Pierwszy dzień Sosnowec Fun Festivalu zakończył się fantastycznym koncertem Katarzyny Nosowskiej. Publiczność, która przyszła do ArcelorMittal Parku w Sosnowcu nie żałowała. Tuż przed najważniejszym koncertem wieczoru przestało padać i przed sceną zgromadziło się kilka tysięcy ludzi.

Trzydniowa, muzyczna fiesta rozpoczęła się dziś o godz. 17:30 na terenie kompleksu sportowego ArcelorMittal Parku i zakończy w niedzielny wieczór. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Scenę ulokowano w przestrzeni pomiędzy Stadionem a Areną Sosnowiec - Halą Sportową. Pierwsza wystąpiła grupa muzyczna Anieli, a po niej popis wokalnych umiejętności dała Sarsa. O godz. 19:30 scenę przejęła Natalia Przybysz, a godzinę później zastąpiła ją Monika Brodka. Piątkową listę artystów zamyka Katarzyna Nosowska.

Niestety, w piątek nad woj. śląskim przetaczały się gwałtowne burze i ulewy. Intensywne opady nie zachęcały do wychodzenia z domu. Nawet świetny line-up nie był w stanie początkowo przekonać sosnowiczan, by przyjść na koncert. W porównaniu do zeszłego roku, zaledwie garstka ludzi zawitała pod scenę. Goście kryli się przed deszczem pod parasolami.

Na szczęście wieczorem się wypogodziło i ostatecznie przed sceną bawiło się kilak tysięcy mieszkańców.

Ale nie liczy się ilość, tylko jakość - czego najlepiej dowodzi radosna atmosfera, która zawładnęła stadionem. Ci, którzy zjawili się w ArcelorMittal Parku, bawili się świetnie. Żywiołowo oklaskiwali ulubionych artystów i śpiewali razem z nimi refreny piosenek. 

Sosnowiec Fun Festiwal 2023. Rozpiska koncertów

Kilka dni temu ogłoszono wszystkich artystów, którzy zagrają podczas Sosnowiec Fun Festivalu. Tak prezentuje się szczegółowa rozpiska koncertów w następnych dniach wydarzenia.

10 czerwca (sobota):

  • DJ Wikar 18:30 - 19:00
  • Red Lips 19:15 - 20.15
  • Oskar Cyms 20:30 - 21.30
  • Kayah 21:50 - 23:00

11 czerwca (niedziela):

  • Natalia Szroeder 17:50 - 18:40
  • Zakopower 19:00 - 19:50
  • Kombii 20:10 - 21:10
  • Mrozu 21:30 - 22:30