Nie żyje dr Eryk Kwapuliński

i

Autor: SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku

Wiadomości

Nie żyje doktor Eryk Kwapuliński. Był jednym z najstarszych praktykujących lekarzy w Śląskiem

W wieku 90. lat zmarł doktor Eryk Kwapuliński. Przez lata leczył pacjentów w Rybniku. Dr Eryk Kwapuliński był najstarszym praktykującym lekarzem w Rybniku i jednym z najstarszych w województwie śląskim.

Nie żyje dr Eryk Kwapuliński. Miał 90 lat

W sobotę, 6 kwietnia w wieku 90. lat odszedł doktor Eryk Kwapuliński. Informację tę potwierdziła Karolina Wałowska, rzeczniczka WSS nr 3 w Rybniku. Dr Eryk Kwapuliński był autorytetem wśród pacjentów i rybnickich lekarzy.

Z głębokim smutkiem przyjmujemy wiadomość o śmierci dr Eryka Kwapulińskiego. Wieloletniego lekarza naszego szpitala. Jego oddanie, wiedza i zaangażowanie wniosły wiele do naszego szpitala i społeczności. Dyrekcja oraz pracownicy WSS nr 3 składają wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim w tym trudnym czasie. Żegnaj, Szanowny Doktorze  - przekazał WSS nr 3 w Rybniku.

Doktor Kwapuliński swoją karierę rozpoczął w 1957 roku w Żorach. Później przeniósł się do Rybnika, gdzie przez lata pracował w WSS nr 3 jako specjalista od chorób wewnętrznych.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu dr Eryk Kwapuliński świętował swoje 90. urodziny. W rozmowie z Gazetą Wyborczą przekazał, że podpisał kontrakt ze szpitalem do jego 92. roku życia.