Najstraszniejsze domy strachów na Śląsku

i

Autor: pixabay.com Najstraszniejsze domy strachów na Śląsku

Najstraszniejsze domy strachów na Śląsku. Niewiele osób dotrwało do końca!

2023-07-14 23:17

Domy strachów to miejsca, w których nawet najbardziej odważni czują się niepewnie. Strach, pot i łzy. Wszystkie chwyty dozwolone. Jeśli lubisz się bać, koniecznie odwiedź jeden ze znajdujących się na Śląsku domów strachów.

To najmroczniejsze miejsca, w których spełniają się nasze najgorsze koszmary. Specjalnie przygotowane scenariusze, oparte na lokalnych legendach. Wiele osób nie jest w stanie przejść zaplanowanej trasy i wcześniej wypowiada hasło bezpieczeństwa. 

Wizyta w domu strachów to rozrywka dla każdego. Co ciekawe, często jest elementem wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. Bilet wstępu kosztuje około 30 złotych. Zwykle można też wykupić pakiet zdjęć z „wycieczki” i zobaczyć strach, który malował się nam na twarzach.

Dom Strachu Asylum

 To najstarszy Horror House w Katowicach. Straszą już przez 4 lata! Obiekt znajduje się w centrum miasta, więc po wizycie można szybko znaleźć miejsce, żeby się odstresować.

Delirium Horror House

Staw czoła obłąkanym mieszkańcom kamienicy i wydostań się zanim pokona Cię strach. Niewiele osób dotrwało do końca.

Dom Strachu Haunted

To najmroczniejsze miejsce w Katowicach, w którym spełniają się najgorsze horrory.  Scenariusz zbudowano na podstawie lokalnej legendy o nawiedzonym mieszkaniu.