Myszków: Na ulicy Pięknej doszło do brzydkiego zdarzenia. Winny pijany 67-latek

Piątek na myszkowskich drogach nie był zbyt bezpieczny. Dwóch nietrzeźwych kierowców mogło doprowadzić do prawdziwej tragedii, ale na szczęście skutki ich jazdy na podwójnym gazie nie były tak poważne.

Myszków: Na ulicy Pięknej doszło do brzydkiego zdarzenia. Winny pijany 67-latek
Autor: Archiwum/ Materiały prasowe Myszków: Na ulicy Pięknej doszło do brzydkiego zdarzenia. Winny pijany 67-latek

W piątek 9 czerwca po godz. 16 policjanci zostali wezwani na ulicę Piękną w Myszkowie, gdzie doszło do niezbyt pięknego zdarzenia. Nietrzeźwy kierowca toyoty zderzył się z koszem na śmieci, a potem skasował jeszcze reklamę. Jak się okazało, w trakcie hamowania stracił panowanie nad kierownicą. 67-latek wydmuchał ponad promil. 

Do drugiej sytuacji doszło kilka godzin później na ulicy Stawowej, gdzie pijany kierowca samochodu marki Kia wjechał w płot jednej z posesji. Kierowca, 26-letni obywatel Ukrainy, zanim wsiadł do samochodu, pił alkohol. Wydmuchał ponad dwa promile. Jak zapowiada myszkowska policja, obaj kierowcy spotkają się teraz z poważnymi konsekwencjami.

Myszków: Na ulicy Pięknej doszło do brzydkiego zdarzenia. Winny pijany 67-latek
Autor: Archiwum/ Materiały prasowe Myszków: Na ulicy Pięknej doszło do brzydkiego zdarzenia. Winny pijany 67-latek https://www.eska.pl/slaskie/