Chciała odebrać dziecko z przedszkola mając 3 promile. Na ratunek wezwała babcię, która miała tylko pół

i

Autor: Archiwum

Kryminalne

Mysłowice: Pijackie combo pod przedszkolem: Pijana matka, babcia też. Wezwano ojca, on pijany też

2024-06-06 9:59

Policjanci z Mysłowic interweniowali w jednym z przedszkoli na terenie miasta. Pijana matka nie mogła odebrać dziecka z przedszkola, więc wezwała babcię i ojca. Też byli nietrzeźwi. Teraz sprawie przyjrzy się sąd rodzinny.

Kompletnie pijana matka w przedszkolu

Nietypowa rodzina z Mysłowic próbowała odebrać dziecko z przedszkola. Pierwsza przyszła matka dziecka. Zaniepokojeni pracownicy przedszkola wyczuli od niej alkohol i zawiadomili policję. Jak ustalili policjanci, kobieta w swoim organizmie miała ponad 3 promie alkoholu.W stanie upojenia alkoholowego kobieta nie mogła zająć się dzieckiem, dlatego zadzwoniła po swoją matkę, która miała uratować sytuację. Po chwili dotarła na miejsce i jak się okazało, babcia też była pijana. Będący na miejscu policjanci od razu wyczuli od niej alkohol. Przeprowadzone badanie alkomatem w jej przypadku wykazało ponad pół promila.

W przedszkolu zjawił się również ojciec dziecka. Jemu test trzeźwości poszedł nieco lepiej. Wydmuchał "zaledwie" 0,2 promila. Policjanci o sytuacji powiadomili sąd rodzinny oraz ustalili, że nieodpowiedzialni rodzice poza dzieckiem w przedszkolu, posiadają jeszcze trójkę starszych dzieci, które wkrótce powinny też kończyć zajęcia w szkole.

Kolejne badanie trzeźwości wykazało, że ojciec dziecka już wytrzeźwiał. Po konsultacji z sądem rodzinnym policjanci zostawili dzieci pod jego opieką. O dalszym losie rodziny zadecyduje teraz sąd rodzinny.

W tych dzielnicach najczęściej dochodzi do przestępstw

Dzielnice grozy

Zobacz na zdjęciach