Wchodzisz na stację benzynową, a tam... sarna! Nietypowa sytuacja na śląskiej stacji

i

Autor: Czytelnik Wchodzisz na stację benzynową, a tam... sarna! Nietypowa sytuacja na śląskiej stacji

Maleńka sarna na stacji benzynowej. Nie była tam zatankować

Na polskich stacjach benzynowych czasem dzieją się naprawdę nietypowe rzeczy. Akcja z "instrybutorem" to zaledwie wierzchołek. Tym razem nietypowo było na stacji benzynowej w jednym ze śląskich miast.

Do nietypowej sytuacji na jednej ze stacji benzynowych na Śląsku doszło kilka dni temu. Zdjęcie otrzymaliśmy od czytelnika, który prowadzi na facebooku swój blog pod nazwą "Blog Złego Ojca". Widać na nim młodą sarnę leżącą na podłodze i pijącą wodę. Zdjęcie zostało zrobione na jednej ze stacji na granicy Piekar Śląskich i Bytomia, a na nietypową sytuację natknęli się jego synowie, którzy razem z mamą podjechali na stację by zatankować. 

Co młoda sarna robiła na tej stacji? Tak naprawdę nie wiadomo. Próbowaliśmy się skontaktować bezpośrednio ze stacją telefonicznie, ale odbierająca telefon pani nie chciała udzielić nam w tej sprawie więcej informacji. Zapytaliśmy również miejskie służby o to, czy nie otrzymały tego dość nietypowego zgłoszenia. Niestety, żadne ze służb miejskich - w tym straże pożarne, nie posiadają w kwestii sarenki żadnych informacji. Pozostaje nam wierzyć, że zwierzę zostało odpowiednio zaopiekowane i trafiło w ręce specjalisty.