Dolina Trzech Stawów

i

Autor: www.wikimedia.org Dolina Trzech Stawów

Makabryczne odkrycie w stawie Łąka w Katowicach. Wyłowiono z wody zwłoki mężczyzny

2020-05-12 8:22

W poniedziałek wieczorem ze stawu Łąka w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach wyłowiono zwłoki mężczyzny. To kolejne makabryczne odkrycie w tym miejscu w ostatnich tygodniach. Wcześniej z tego samego stawu wyłowiono zwłoki kobiety.

Makabryczne odkrycie w Katowicach. Ze stawu wyłowiono zwłoki

Ze stawu Łąka w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach wyłowiono w poniedziałek, 11 maja zwłoki mężczyzny. Topielca odkryła spacerująca w okolicach stawu kobieta.

- Na początku kobieta myślała, że widzi na powierzchni stawu jakiś porzucony worek. Ostatecznie były to dryfujące zwłoki mężczyzny o nieznanej tożsamości - mówi nam st. sierż. Agnieszka Żyłka z katowickiej policji. Na miejscu pracował prokurator. Z naszych informacji wynika, że na ciele mężczyzny nie ujawniono obrażeń, wskazujących na to, żeby domniemywać że doszło do przestępstwa.

Przypomnijmy, że niecałe dwa tygodnie temu w tym samym stawie znaleziono zwłoki 52-letniej kobiety. Policja przekonuje, że nie należy łączyć obu tych spraw.

Zobacz także: Województwo śląskie zostanie zamknięte z powodu dużej liczby zakażeń? To bzdura. Minister Zdrowia na miejscu oceni skalę zagrożenia

Miejsca na spacery bez tłumów w woj. śląskim

Znasz dzielnice miast w woj. śląskim? Przekonaj się! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Załęże to dzielnica: