Andrzej Wawrzyczek uczy parzyć herbatę po gliwicku

i

Autor: FB Andrzej Wawrzyczek

Gliwice

Kierowca z Gliwic parzy herbatę... autobusem! To nagranie podbija sieć. Herbatka po gliwicku

Gliwicki kierowca postanowił pokazać, jak prawidłowo parzyć herbatę "po gliwicku". W sieci pojawiło się nagranie, na którym Andrzej Wawrzyczek zaparza torebkę z herbatą, za pomocą autobusu. Filmik wyświetlono ponad 250 tysięcy razy.

Kierowca PKM Gliwice uczy, jak nietypowo można parzyć herbatę

Kilka dni temu w mediach społecznościowych opublikowano nagranie, na którym Andrzej Wawrzyczek za pomocą autobusu... parzy herbatę. Choć brzmi to jak kiepski żart, dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako kierowca, gliwiczanin, postanowił wykonać challenge. Andrzej Wawrzyczek jest gliwiczaninem, na co dzień pracuje na zlecenie PKM-u Gliwice.

Wideo zostało nagrane w godzinach porannych 15 stycznia. Gwoli wyjaśniania Andrzej Wawrzyczek trik wykonał pomiędzy kursami, nie powodując tym żadnych opóźnień w kursach autobusu.

Popełniłem taki błahy z pozoru, choć bez wątpienia efektownie wyglądający trik z wykorzystaniem herbaty ekspresowej Lord Nelson, pamiątkowego kubka z Energylandii i 18-metrowego autobusu komunikacji miejskiej - pisze w mediach społecznościowych gliwicki kierowca.

Wideo zrobiło furorę w sieci, zostało wyświetlone ponad 250 tysięcy razem. Trik został oficjalnie nazwany parzeniem herbaty "po gliwicku". Nagranie spotkało się z aprobatą internautów.

"I to się nazywa mieć talent", "Wow.Respekt! Brawo!", "Mistrz kierownicy!!! Gratuluję!" - czytamy w komentarzach.