Człowiek Warga mówi, co go wk... denerwuje w Katowicach. Dostało się m.in. deweloperom, mieszkańcom i GKS-owi

i

Autor: YouTube,z dvpy Człowiek Warga mówi, co go wk... denerwuje w Katowicach. Dostało się m.in. deweloperom, mieszkańcom i GKS-owi

Ciekawostki

Katowice mają długą listę wad. Yotuber mówi, co go wkurza w tym mieście. Będziecie musieli się z nim zgodzić

Człowiek Warga, czyli Maciej Dąbrowski, to popularny youtuber i influencer, który prowadzi kanał "Z dvpy". Właśnie opublikował na nim materiał o 70‬ rzeczach, które go wk%$#@$% w Katowicach. A że z Katowic pochodzi to problemy tego miasta zna niemal od podszewki, albo kołyski.

Developerzy, Rawa (w tym Blues), GieKSa, parkowanie - Człowiek Warga nie ma litości

Dla jednych będzie to cios w samo serce, dla innych autentyczna lista wad stolicy województwa śląskiego, dla kolejnych śmieszkowy materiał youtubera, który zresztą urodził się i wychował w Katowicach. Człowiek Warga, czyli Maciej Dąbrowski znany m.in. z Kanału Sportowego a potem Kanału Zero, nie brał jeńców w swoim najnowszym materiale opublikowanym na YouTube. "70 RZECZY, które WK*$&J@ w KATOWICACH" to materiał, w którym youtuber mówi wprost o rzeczach, które jego wk$$#%%,  innych mogą zaledwie denerwować. 

Na tej bardzo długiej liście jest sporo rzeczy, które - mimo żartobliwej formy przedstawienia, mieszkańca Katowic autentycznie mogą denerwować. W trwającym ponad 18 minut filmie Człowiek Warga punktuje takie wady miasta, jak: 

  • Wieczne problemy z parkowaniem,
  • ulica Stawowa, której nie przejdziesz bez jednej ulotki,
  • stacja kolejowa w Murckach, gdzie jest peron, a nie ma pociągów, 
  • architektura Katowic, o której powiedział, że "To tak jakby sanacja, PRL, kapitalizm, wersal, zesrały się w to samo miejsce",
  • wiecznie zakorkowanemu tunelowi pod rondem,
  • wszechobecna betonoza.

Jak umiera developer, to trafia do Katowic

Człowiek Warga punktuje też developerów, których jest dużo wszędzie i daje też solidny prztyczek w stronę Sosnowca. Nabija się też ze słupkozy, która pojawiła się w miejscach, gdzie mogłyby parkować samochody, Śląskiej Prohibicji, dworca PKP czy "all incluziw dla meneli" na katowickim rynku. Jest też apel do wszystkich widzów, którzy oglądają materiał o rzeczach, które wk!@%#@% w Katowicach. 

Wszyscy, którzy podchodzą na serio do tego materiału - proszę wyciągnąć wiadomo co, wiadomo skąd - zachęca Człowiek Warga. 

Katowice bez tajemnic! Czy wiesz wszystko o stolicy województwa śląskiego?

Pytanie 1 z 15
W którym roku Katowice zyskały prawa miejskie?