Rozrywka

Budda tworzy Doze Land w województwie śląskim. Wiadomo już, w jakim mieście

Jedne z najpopularniejszych twórców internetowych Kamil Labudda kilka dni temu zainaugurował swój autorski napój energetyczny DOZE, a także zapowiedział powstanie Doze Land, miejsca które będzie siedzibą marki a także torem wyścigowym, gdzie będą testowane przez niego samochody. Wiadomo już, że Doze Land powstanie na Śląsku.

Budda buduje się na Śląsku. Wiadomo gdzie

Kamil Labudda, czyli popularny Budda to niezwykle popularnyyoutuber znany m.in. z działalności charytatywnej. W chwili obecnej jest jednym z najpopularniejszych influencerów w Polsce. Mimo popularności Budda nie zatrzymuje się i cały czas pracuje nad nowymi projektami. Dwa najnowsze to jego autorski napój Doze oraz Doze Land czyli siedziba energetyka, a zarazem tor, na którym Budda chce testować różne samochody. W środę 10‬ kwietnia na swoim kanale zaprezentował miejsce, gdzie powstaje Doze Land i opowiedział o tym, co tam się będzie działo. 

Jak ustalił portal pless.pl, który jako pierwszy podał tę infomację, Doze Land od Buddy powstaje na terenie byłego zakładu Kompost Wrona na osiedlu Polne Domy w Pszczynie. Teren, gdzie powstaje Doze Land, został zakupiony już 1,5 roku temu. To teren mający powierzchnię 55 tys. metrów kwadratowych. Na powierzchni 8 200 m kw. wylany został asfalt, którego powierzchnia - jak zapowiada Budda, zwiększy się do 14 tys. m kw. 

Co powstanie w ramach Doze Land w Pszczynie?

Na tym terenie ma powstać siedziba marki Doze. Największy budynek, który tam ma powstać, będzie podzielony na kilka części. Znajdzie się w nim część mieszkalna, studyjna, mechaniczna oraz garażowa. Na terenie siedziby Doze Land będzie też prywatne jezioro. Ponadto wspomniany wcześniej wylany asfalt będzie będzie służył jako tor do driftu. W tym miejscu, jak zapowiada Budda, ma być tworzony najlepszy kontent w polskim internecie. Zresztą youtuber podkreśla, że obecnie realizowany projekt związany z napojami Doze oraz Doze Landem to coś, co ma gigantyczny rozmach, a o kolejnych jego etapach będzie informować na bieżąco na swoim kanale YouTube.

Listen on Spreaker.